Неефективне використання держкоштів
Минулого року кошти державного бюджету найбільш неефективно використовувало  Міністерство інфраструктури. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час звіту відомства у Верховній раді. Станом на сьогодні правоохоронці відкрили 80 кримінальних проваджень щодо неефективного використання бюджетних коштів. За словами Пацкана, Рахункова палата заключила меморандум про обмін інформацією з Національним антикорупційним бюро України та Державним бюро розслідувань. За підсумками аудиту, проведеного у 2018 році, Рахункова палата склала рейтинг найбільш неефективних розпорядників коштів.

Державна фіскальна служба України розпочинає операцію «Бастіон»

«Буси», «Піджаки», «Пересорт», «Товарна контрабанда» та інші незаконні схеми дозволить припинити нова операція Держаної фіскальної служби «Бастіон». У зв’язку з цим, відбулася прес-конференція, де представники ДФС детальніше розповіли про те, як саме відбуватиметься боротьба зі злочинністю

«Тобі, майбутнє Одеси»: підсумки реалізації програми

Програма репродуктивного здоров’я «Тобі, майбутнє Одеси» діє в школах нашого міста 9 років. Засновниця програми, заслужений лікар України, головний лікар пологового будинку №1 Ірина Головатюк-Юзефпольська вважає збереження репродуктивного здоров’я юних одеситів дуже важливою задачею для регіону. 28-го травня на зустрічі з представниками міської влади, директорами шкіл, батьками та старшокласниками-учасниками програми — Ірина Ліонеліївна та лікарі-волонтери розповіли про підсумки реалізації програми у 2018/2019 навчальному році.

Комментарии закрыты