За попередніми даними Brexit відкладається до 2020 року

Євросоюз погодиться перенести дату виходу Сполученого Королівства на січень або квітень 2020 року. Про це пише Finansial Times. Брюссель увійде в положення Великобританії та продовжить відстрочку по Brexit на тривалий термін в обмін на суворе дотримання поставлених умов.

У Венесуелі невідомі відкрили вогонь з вертольота

У Венесуелі невідомі відкрили вогонь з вертольота по протестуючих в місті Кабимас, штат Сулія. Про це повідомляє телеканал VPI. Зазначається, що на розміщеному в соціальній мережі короткому відеозапису можна побачити, як над містом пролітає вертоліт, з борту якого, ймовірно, ведеться стрілянина, в результаті чого люди на вулиці намагаються сховатися від неї. Про постраждалих або загиблих не повідомляється.

Трамп закриє південний кордон Сполучених Штатів

Президент США Дональд Трамп заявив журналістам, що закриє південний кордон Сполучених Штатів, якщо не зможе досягти угоди з Конгресом щодо ухвалення більш суворих імміграційних законів. Про це він сказав у вівторок, перебуваючи в Білому домі, повідомило американське видання The Hill. «Я не оголосив про цей намір, однак я готовий закрити, якщо доведеться це зробити», — зазначив американський президент.

НАТО готує заходи щодо стримування Росії в Чорноморському регіоні

Голови міністерств закордонних справ країн НАТО на саміті 3-4 квітня у Вашингтоні мають намір розглянути і схвалити пакет заходів, спрямованих на стримування загроз, які походять від Росії в Чорноморському регіоні. Про це заявила постійний представник США при НАТО Кей Бейлі Гатчісон на брифінгу.

«Мадам Баттерфляй» у копродукції з європейськими постановниками

Головна подія квітня в Одеському театрі опери та балету — прем’єра опери Пуччіні «Мадам Баттерфляй» у копродукції з постановниками з Німеччини, Нідерландів, Австрії та Франції! Понад 20 років  «жила» на сцені Оперного постановка «Мадам Баттерфляй» від режисера Бориса Рябікіна. Останній показ цієї вистави відбувся 17 лютого під орудою запрошеного диригента Ярослава Шемета у день 115-річчя світової прм’єри у Teatro alla Scala. Тепер перед публікою постане нова версія добре знайомого сюжету. Для виконання головних партій 5 квітня театр запросив іноземних солістів. Наступного прем’єрного дня партії Чіо-Чіо-сан і Пінкертона прозвучать у виконанні солістів Одеської опери.

Комментарии закрыты