Трамп зустрівся із рабином Ісроелем Гольдштейном

Президент США Дональд Трамп зустрівся із рабином Ісроелем Гольдштейном, який був поранений внаслідок стрілянини в синагозі у Каліфорнії. Рабин говорив про те, що йому довелося зіткнутися віч-на-віч з найжахливішим проявом зла, яке тільки можна уявити. «Ми не в силах контролювати інших людей, але ми можемо контролювати свою реакцію на їх дії. Мій гаряче улюблений Ребе, рабин Менахем Мендл Шнеєрсон, вчив мене, що Світло проявляється через нашу відповідь на зло. Ні на секунду не сумніваючись, я вирішив залишитися і врятувати якомога більше людей. Я повинен був бути мертвий зараз згідно із звичайними правилами, адже я перебував прямо під кулями, а мої руки були пошматовані ними. Але мій Ребе вчив мене, що кожен єврей — солдат Всевишнього і необхідно бути сильним і безстрашним і робити все можливе, щоб змінювати світ, чинячи опір злу», — сказав рабин.

«Голос України» опублікував результати виборів

Офіційне видання Верховної Ради «Голос України» 3 травня, у п’ятницю, опублікувало результати виборів Президента України. Центральна виборча комісія на своєму засіданні 30 квітня встановила підсумки повторного голосування чергових виборів Президента України, про що склала відповідний протокол, а також оприлюднила результати виборів і офіційно оголосила Володимира Зеленського переможцем. Так, за опублікованими результатами кількість голосів за Зеленського становить 13 541 528  або  73,22%.

Москва почала переговори щодо продовження транзиту газу, — Коболєв

Росія почала переговори з Україною про продовження транзиту газу після проведення виборів президента. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв. «Ну що ж, як ми і очікували, Москва почала переговори щодо продовження транзиту газу одразу після завершення виборів в Україні. Цей раунд провів російський президент з далекого Пекіну. Про потребу Росії у транзиті і готовність Газпрому укладати контракт на стандартних європейських умовах, звісно, не було жодного слова. Було про те, як Україна замерзне», — написав Коболєв. На думку глави «Нафтогазу», Газпром не встигне побудувати і запустити обхідні газопроводи до кінця дії контракту, в той же час, на відміну від 2009 року, Росія не може перекрити Україні газ. Оскільки російська компанія «винна гроші» «Нафтогазу», а не навпаки» — підкреслив глава українськой компанії. Україна впровадила у себе законодавство ЄС, яке встановлює чіткі правила і вимоги користування газовою інфраструктурою. Власне, ані у Газпрому, ані у «Нафтогазу» значного поля для маневру немає», — додав Андрій Коболєв.

Зниження ціни на газ одесити оцінили з гумором

Кабмін і «Нафтогаз» з 1 травня знизили ціну на газ для населення на 30 копійок за 1куб.м. Чи можна вважати таке зниження гідним? Яка ціна повинна бути встановлена на газ для українців? На ці запитання сьогодні нам відповідали одесити.

Комментарии закрыты