Рада розблокувала підписання двох законопроєктів щодо детінізації бізнесу

Верховна Рада розблокувала підписання законопроєктів 1053-1 та 1073, які передбачають детінізацію бізнесу шляхом введення електронних чеків та так званого «кешбеку» (тобто компенсації) для споживачів у разі виявлення порушень при розрахунках товарів і послуг вартістю понад 850 грн. 3 жовтня більшість парламентарів не підтримали постанови про скасування цих двох законопроектів. Їх ініціювали представники опозиційних партій через порушення регламенту при голосуванні за них, а також через незгоду із суттю законів. Постанови про скасування більшість не підтримала, таким чином спікер Дмитро Разумков може схвалити закони та відправити їх на підпис президенту.

Парламент ухвали зміни до закону про столицю в першому читанні

Чотири законопроекти щодо змін Закону про столицю розглядали у четвер народні депутати. 2143 та три альтернативних. В першому читанні 244 нардепи прийняли рекомендований профільним комітетом проєкт закону 2143-3, розроблений групою мажоритарників, серед яких Олександр Ткаченко, Давид Арахамія, Олександр Корнієнко. Хоча в ході обговорення лунала критика і стосовно цього документу, і стосовно всіх проєктів загалом. Як зазначається в пояснювальній записці, ухвалений в першому читанні законопроєкт створює нову систему організації та здійснення місцевого самоврядування і виконавчої влади у Києві. Зокрема, пропонується відновити районні ради як представницькі органи жителів районів Києва, а також  розділити повноваження і посади київського міського голови і голови Київської міської державної адміністрації. Так мер столиці буде очолювати Київський магістрат — виконавчий орган Київської міської ради, головувати на засіданнях Київської міської ради, а голова Київської міської державної адміністрації буде здійснювати нагляд за дотриманням Конституції і законів України органами місцевого самоврядування та координувати діяльність територіальних органів центральних органів виконавчої влади .

Сліпий собака на ім’я Сем

Сліпий собака постійно знаходиться у зоні підвищеного ризику. Машини, бордюри, відкриті люки — небезпека скрізь. На жаль, наразі для таких тварин не вигадали ані білу тростину, ані чарівні окуляри. Уся надія лише — на  людину — кращого друга, який стане своєрідними очами такого песика. Проте іноді друг це мрія, і так можна сказати про чотирилапого героя нашого сюжету.

Комментарии закрыты