Вищий антикорупційний суд почав працювати

З 5 вересня в Україні розпочав роботу Вищий антикорупційний суд, який буде здійснювати правосуддя в кримінальних виробництвах щодо корупційних злочинів.  Найближчим часом орган розгляне близько 25 справ, які, можливо, будуть закриті ще до кінця поточного року. На таємному голосуванні обрали голову ВАКС: 38 суддів підтримали кандидатуру Олени Танасевич. В урочистостях з нагоди початку роботи суду взяв участь Президент України Володимир Зеленський.

У притулку-хоспісі для котів «КОТедж»

Бажання допомогти безпритульним тваринам, полегшити їх  нелегке життя і уберегти від холоду і хвороб — природне бажання, яке виникає у багатьох небайдужих людей. Ніхто не повинен голодувати, тим більше ті, хто не може сам про себе подбати і повністю залежить від людини. Під опікою в притулку-хоспісі «КОТэдж» понад вісімдесят вихованців, велика частина з яких — це бездомні тварини з інвалідністю, врятовані від хвороб, травм і жорстокості людей.

Центр Play fashion та його маленькі зірки

Новий навчальний рік — це безліч можливостей, і, насамперед, відкрити свої таланти. У продюсерському центрі Play fashion заняття також почалися. Тут маленькі моделі, актори, співаки та танцюристи працюють під пильним оком професійних викладачів, прокладаючи свій зірковий шлях.

Комментарии закрыты