Джонсон не буде просити перенести брексіт

Парламент Великої Британії 9 вересня знову голосуватиме щодо того, чи проводити дострокові вибори 15 жовтня. На попередньому голосуванні прем’єр-міністр Борис Джонсон не отримав достатньо голосів для того, щоб призначити дострокові вибори. Раніше парламент підтримав законопроєкт, що блокує плани Бориса Джонсона стосовно того, щоб країна залишила Євросоюз без угоди. Законодавці проголосували за поправки, згідно з якими Джонсон має попросити відтермінування брексіту до 31 січня, якщо не буде погоджена нова угода про вихід Британії з ЄС. У відповідь, під час свого виступу в Йоркширі, прем’єр-міністр Великої Британії заявив, що швидше «помре у канаві», ніж проситиме Брюссель знову відкласти брексіт. За словами Джонсона, відтермінування виходу з ЄС буде коштувати Лондону 1 млрд фунтів на місяць.

Економічна спроможність українців значно зросла, — Центр Разумкова

Значення індексу економічної спроможності населення станом на кінець серпня 2019 року склало 109 пунктів і вже п’ятий місяць поспіль утримується на рівні понад 100. Як зазначив директор економічних і соціальних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин, значення індексу засвідчило, що Україна вийшла на стійкій рівень у першому півріччі 2019 року.

Відкрито меморіальну дошку Петру Платонову

Петро Платонов — не просто видатний вчений, але і талановитий педагог, мужній воїн, який захищав свій народ в часи Другої світової. Він стояв біля витоків заснування Одеської національної академії харчових технологій, 20 років працював ректором Технологічного інституту харчової промисловості і здобув повагу серед колег, зробивши чималий вклад в історію. 6 серпня його ім’я  вшанували ще раз, встановивши меморіальну дошку на стіні рідної академії.

Новий сезон у школі Влада Ями

«Танцювати може кожен», — з таким гаслом ще майже 10 років тому була заснована одеська філія Танцювальної школи Влада Ями. Щороку з початком нового сезону провідні хореографи школи радо вітають учнів, які бажають навчитися майстерності рухів, розкрити свої здібності та спробувати себе у різних стилях, будь то енергійний хіп-хоп чи емоційний контемпорарі.

Комментарии закрыты