В Одесі відзначили День пам’яті і примирення

8 травня в Україні і по всій Європі відзначається День пам’яті і примирення на честь всіх жертв Другої світової війни. В Одесі відзначення пам’ятної дати розпочалося зі спільної молитви всіх конфесій, що представлені у нашому місті, і покладання квітів до Пам’ятника Невідомому матросу.

Українців чекає безвіз зі Співдружністю Домініки

Міністерство закордонних справ України затвердить проект угоди зі Співдружністю Домініки про взаємний безвізовий режим. Так, 8 травня уряд уповноважив українського посла у Великобританії підписати угоду з представниками цієї держави. Положення угоди передбачає, що українці зможуть перебувати на території Домініки протягом терміну, що не перевищує 90 днів. На більший термін все ж доведеться оформляти спеціальний дозвіл. Нагадаємо, острів розташований на межі Карибського моря і Атлантичного океану.

Україна не визнає російські паспорти, видані в ОРДЛО

Уряд України на своєму засіданні визнав незаконними і недійсними паспорти, які видаються Російською Федерацією громадянам України на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Як заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, Кабмін звернеться до держав світу із закликом визнати недійсними подібні «фейкові» документи.

Про гарантований пакет медичних послуг в Україні

Верховна Рада восени 2019 року повинна затвердити перший в історії України гарантований пакет медичних послуг. Про це заявила на засіданні уряду в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. За словами очільниці МОЗ, для того, щоб в 2020 році запрацювала програма медичних гарантій, необхідно, щоб восени всі установи спеціалізованої допомоги підписали договори з Національною службою здоров’я.

«Демократичний парламент — як це?»

Для того, аби забезпечити більшу прозорість та відкритість роботи українського парламенту, у рамках програми USAID РАДА проводяться заходи, на яких громадяни можуть поспілкуватися з депутатами та дізнатися більше про їхню роботу. Так, 7 травня відбулася дискусія  «Відповідальний, підзвітний, демократичний парламент, як це?».

У Магдебурзі показали дитинча чорного носорога

Зоопарк Магдебурга вперше показав дитинча рідкісного носорога журналістам і відвідувачам. Перші фото малюка з’явилися на сайті зоопарку.

Комментарии закрыты