Порошенко: не зреклися того, що було правдою

Президент Петро Порошенко  взяв участь в церемонії покладання квітів до могили Невідомого солдата в київському парку Вічної Слави. Окрім Президента, у церемонії також взяли участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр оборони України Степан Полторак, Предстоятель Православної церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній та багато інших. «74 роки тому на нашому континенті замовкли постріли найкривавішої в історії людства війни. 65 мільйонів вбитих, із них українців – від восьми до десяти мільйонів. Кілька поколінь виросли на ретельно відретушованій версії «Великої Вітчизняної війни». За час незалежності ми нічого не забули і нічого не зреклися з того, що було правдою. Сьогодні ми всі разом згадуємо тих, хто ціною своїх життів зупинив нацизм та захистив майбутнє всього людства.» — заявив у цей день президент.

День перемоги. Урочистості на Алеї слави

Одеса також відзначає 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Тисячі містян прийшли до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави в парку Шевченка. Представники влади, громадськості, духовенства, військовослужбовці вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих в роки війни і поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу. У посиленому режимі працюють поліцейські. До меморіалу можна пройти тільки через фільтраційно-пропускні пункти. Всього для забезпечення громадської безпеки та порядку у місті  задіяні понад  1 тисяча 200  правоохоронців.

ОНАХТ пам’ятає. Фестиваль культури  та день пам’яті

Вже п’ять років поспіль 8-го травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення. Внаслідок Другої світової в Україні загинуло від п’яти до семи мільйонів людей за різними підрахунками. Це як і військові, так і цивільне населення. В Одеській національній академії харчових технологій також пам’ятають ці жахливі цифри і ті трагічні події. 8 травня тут привітали ветеранів та викладачів, які бачили війну на власні очі.

Будинок з атлантами: пошкоджене приміщення відремонтує власник

Пошкоджене вандалами приміщення Будинку з атлантами в Одесі відремонтує власник. Про це в відеокоментарі розповів начальник управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міськради Павло Остапенко. Зокрема, власника приміщення в будинку по вулиці Пастера, 33 що на розі Преображенської зобов’яжуть привести його в належний стан після акту вандалізму. Як відомо, архітектурна пам’ятка  місцевого значення нещодавно постраждала від рук вандалів. В окремих приміщеннях були пошкоджені вікна і зафарбовані елементи декору фасаду.

Комментарии закрыты