Посилити санкції: заклик України до США

9 травня відбулася зустріч міністра інфраструктури України Володимира Омеляна із заступником помічника Державного Секретаря США Джорджем Кентом, під час якої американську сторону закликали спільно з інституціями ЄС посилити санкції проти Російської Федерації через ситуацію в Азовському морі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України. Крім того, сторони обговорили розвиток інфраструктури Сходу України, розбудову нового міжнародного транспортного коридору Go Highway та посилення співпраці у галузі кібербезпеки. У свою чергу Кент запевнив українську сторону у тому, що США і надалі докладатимуть всіх зусиль, щоб допомогти Україні стати успішною, зазначили у міністерстві.

Покладання квітів на площі 10-го квітня

Наразі в Україні вирують гарячі дискусії щодо Дня перемоги.  Але для людей, які бачили окупантів на власні очі,  дев’яте травня  — це завжди радісна звістка, коли в 45 році по радіо оголосили про закінчення Другої світової війни.  74 роки потому страшні події досі пам’ятають, а молоде покоління дякує ветеранам. У цей день на площі десятого квітня відбулося покладання квітів, в якому взяли участь перші особи міста, звичайні одесити та ветерани

Будинок з атлантами: пошкоджене приміщення відремонтує власник

Пошкоджене вандалами приміщення Будинку з атлантами в Одесі відремонтує власник. Про це в відеокоментарі розповів начальник управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міськради Павло Остапенко. Зокрема, власника приміщення в будинку по вулиці Пастера, 33 що на розі Преображенської зобов’яжуть привести його в належний стан після акту вандалізму. Як відомо, архітектурна пам’ятка  місцевого значення нещодавно постраждала від рук вандалів. В окремих приміщеннях були пошкоджені вікна і зафарбовані елементи декору фасаду.

ОНАХТ пам’ятає. Фестиваль культури  та день пам’яті

Вже п’ять років поспіль 8-го травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення. Внаслідок Другої світової в Україні загинуло від п’яти до семи мільйонів людей за різними підрахунками. Це як і військові, так і цивільне населення. В Одеській національній академії харчових технологій також пам’ятають ці жахливі цифри і ті трагічні події. 8 травня тут привітали ветеранів та викладачів, які бачили війну на власні очі.

Комментарии закрыты