Премьер-министр Украины Владимир Гройсман с официальным визитом посетил Одессу. Глава Кабмина проинспектировал ход проведения текущих ремонтных работ на трассе государственного значения М-28 «Одесса – Южный», а затем принял участие в открытии нового лабораторно-производственного комплекса «Интерхим». Наши корреспонденты расскажут больше.

Участь  у церемонії відкриття нового лабораторно-виробничого комплексу вітчизняного фармпідприємства «Інтерхім» в Одесі прийняв особисто прем’єр-міністр України — Володимир Гройсман.

Владимир Гройсман, премьер-министр Украины

Ми маємо з вами  унікальні можливості до розвитку. Але внутрішні бар’єри, які створені всередині нашої держави не дають можливості нормально розвиватися виробництву, малому і середньому бізнесу і наше завдання зруйнувати всі ті перешкоди, які не дозволяють Україні відкрити надзвичайно серйозний потенціал. І дуже приємно, коли створюються нові підприємства, особливо, у фармацевтичній сфері. Я думаю що цей ринок, теж потребує сучасних трансформацій для того, щоб пересічний українських громадянин мав доступ до якісних і доступних ліків.

Протягом останніх років компанія «Інтерхім» входить в ТОП-10 провідних вітчизняних виробників ліків і ТОП-30 всіх виробників, представлених на українському фармринку.

Анатолий Редер, генеральный директор компании «ИнтерХим»

Украина развивается, развивается ее фармацевтика, и она находится в авангарде экономики Украины. Фармацевтика — это тот инструмент, которые дает возможность и правительству, и народу Украины воспользоваться этим преимуществом. Украина занимает 5 место в мире по обеспечению себя лекарствами и это дает возможность уверенно смотреть в будущее и спокойно относится к любым проблемам, которые возникают

Політика Уряду, як зазначив, Володимир Гройсман, сьогодні полягає в тому, щоб зруйнувати будь-які бар’єри і дати можливість бізнесу розвиватися. Про це Володимир Гройсман заявив вже під час наради щодо проблемних питань розвитку вітчизняної фармакологічної галузі

Владимир Гройсман, премьер-министр Украины

Ми маємо прийняти такі речі, які допоможуть українцям отримати якісні ліки за зниженою ціною. Я думаю ,ви самі розумієте які сьогодні націнки при входженні препаратів в Україну. Це неприпустимо і тому, для нас дуже важливо щоб ціни в Україні були об’єктивно знижені ціни, ми розуміємо як це робити і не відступимо від цього. Дуже важливо розвивати внутрішнє виробництво. Ми готові бути абсолютними партнерами щоб ви могли розвиватися.

Комментарии закрыты