8 вересня в Одесу для участі в логістичній конференції прибув прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Однак, робочий візит глави уряду почався прямо з одеського аеропорту, де пан Гройсман спільно з мером міста Геннадієм Трухановим заклав капсулу, яка покладе початок будівництва нової злітно-посадкової смуги.

Марія Варна, кореспондент

Якісна злітна смуга — те про що занадто довго мріяли як одесити, так і гості нашого міста. Вересень цього року виявився дійсно історичним для одеського аеропорту, адже всього декілька днів тому Кабінет Міністрів України виділив кошти на будівництво нової злітно-посадкової смуги в Одесі.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України

Ми на минулому засіданні уряду в середу заклали 500 мільйонів для того щоби в цьому році вже розпочати ці роботи. Нам потрібно більше 1,6 мільярда, але я глибоко переконаний у тому що ми знайдемо цей ресурс для того щоб протягом 30, орієнтовно 30 місяців, щоб одесити отримали нову злітно-посадкову смугу. Не тільки одесити, але вся Україна, тому що сьогодні є багато потреб авіасполучень Одеси з усім світом.

Нова смуга буде мати протяжність в 2800 метрів і послужить як для переміщення пасажирів, так і для нарощування вантажообігу між Україною та іншими країнами. І, як сказав одеський міський голова, нова злітно-посадкова смуга змінить життя всього міста, яке чекало на цю подію останні роки.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Мы очень продуктивно работали, особенно последние 3 года, что помогло нам добиться статуса де-факто, статуса туристической, культурной столицы. Мы прилагали все усилия и добились того что в Одессе признан самый высокий уровень инвестиционной привлекательности. Но в Одессе не хватало самую малость — современного, качественного, безопасного аэропорта. И сегодня мы устраняем и этот маленький недостаток нашего региона. Я надеюсь что сегодня будет положен старт, мы начнем строительство взлетно-посадочной полосы. Но, хочу сказать для меня это начало новой кропотливой работы для нашей команды.

Надалі, має бути ще більш кропітка робота міської влади та уряду країни, однак в результаті в місті з’явиться цілий сучасний аеродромний комплекс. Таким чином, аеропорт Одеси на мапі аеропортів світу зможе зайняти дійсно гідне місце, забезпечивши більший приплив туристів та інвестицій.

Комментарии закрыты