У рік свого 70-річчя Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного представляє легендарну оперету «Біла акація». На честь повернення вистави, яка стала візитною карткою театру і міста, площа біля Музкомедії 12 та 13 травня перетвориться у фестивальну зону «Акація-фест».  Артисти театру запрошують зустріти повернення спектаклю, як колись зустрічали прихід до порту китобійної флотилії всім одеським двором.

Найбільш одеський спектакль, спектакль-присвячення нашому місту, багато разів оспіваному, овіяного романтикою-«Біла акація» повертається! Народилась оперета в п’ятдесятих роках минулого століття, коли до Одеси вперше приїхали композитор Ісаак Дунаєвський та лібретисти Масс і Червинський. Вражені колоритом морського міста, автори вирішили зробити головними героями твору моряків-китобоїв, яких чекають з рейсу та зустрічають в порту не тільки рідні та друзі, а майже все місто.

Володимир Подгородинський, режисер-постановник

 Спектакль о любви к родному городу, он посвящен одессе абсолютно. Моя задача біла для себя сформулировать, что такое єтот гшород из чего он соткан

Це вже четверта постановка вистави на сцені театру, і, як сподівається творча група, найкраща. Режисер-постановник Володимир Подгородинський вирішив актуалізувати пєсу радянських часів.

 Володимир Подгородинський, режисер-постановник

 вы увидете Масса и червинского в нашем прочтении с музикой дунаевского, он вішел на сцену.весь оркестрбудет сидеть на сцене. Єто изюминка

Отже на сцені-оркестр, хор, балет, всі зіркові артисти музкомедії- серед яких шість народних артистів України, а також маленькі зірочки –вихованці театральної продльонки.На честь повернення вистави, яка стала візитною карткою театру і міста, площа біля Музкомедії 12 та 13 травня перетвориться у фестивальну зону «Акація-фест». В програмі фестивалю виступи духових оркестрів, концерт дитячих колективів, зонитворчості, фотозони а також фуд-корти з одеськими стравами.

 Олена Редько, директор ОАТМК ім.М.Водяного

надеюсь, что єто начинание наше станет еще одной традицией для города, которій обявил себя столицей фестивалей в Украине. И наш театр включается в єту єстафету.

Легендарна оперета, зірковий склад артистів, приголомшлива музика Ісаака Дунаєвського і п’янкий аромат білої акації — все це чекає глядачів 12, 13 і 26 травня.

 

 

 

 

Комментарии закрыты