«Олімпійська зміна» у дитячому центрі «Молода гвардія» об’єднала юних спортсменів з 19 видів спорту з 18 областей України. Міністерство соціальної політики спеціально виділило путівки до табору, аби майбутні представники українського спорту познайомились один з одним.

Едуард Лебединський, гендиректор дитячого центру «Молода гвардія»

Це зміна «Україна починається з мене». Вона охоплює і спортивні змагання. І тут будуть змагатися, щоб… Головна їх мета — оздоровитися. Але і змагатися — ми хочемо формувати майбутню спортивну еліту. Ми хочемо, щоб вони були знайомі один з іншим.

У рамках урочистого відкриття Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих змагань серед дітей та юнацтва пройшла також і прес-конференція, на якій представники Міністерства молоді та спорту мали змогу не лише розповісти про тенденції розвитку чи проблеми міністерства, а й вислухати юних спортсменів.

Ніна Уманець, радник Міністра молоді та спорту

Ми щойно тільки поспілкувалися з нашими спортсменами, які задавали нам запитання: що їх цікавить, що їм болить, чим вони не задоволені, чим задоволені. Дуже цікаво спілкуватися з ними, тому що в них такі, скажемо, з перчинкою запитання є.

Після урочистого відкриття у юних спортсменів одразу починається період змагань — і важко винайти краще завершення літнього періоду.

Комментарии закрыты