В Одесі готують до посвячення другий Греко-Католицький Храм на честь Вознесіння Господнього, якій також буде і першим золотокупольним храмом. За дуже короткий строк, лише три місяці, на вулиці Добровольського 37/1, засіяв яскравий купол, а святе місце готується зустрічати християн.

о. д-р Микола Слободян, судовий вікарій Одеського екзархату УГКЦ

І коштом усіх громадян і властиво, парафіян, греко-католиків міста Одеси, реставрується ця каплиця. Запланували ми вже посвячення на 21 травня, на 12 годину, тому усіх одеситів, і греко-католиків і не греко-католиків, всіх бажаючих запрошуємо на посвячення.

Сам отець-доктор Микола Слободян,  відповідальний за зведення храму, каже, що навіть не міг очікувати, що люди зможуть так швидко зібрати необхідні гроші для будівництва. На будмайданчику також працюють і самі парафіяни, які власноруч створюють храм, в якому так довго мали потребу.

Оскільки тут багато житлових будинків, плануємо площадку для дітей, щоб молоді мами зі своїми діточками могли приходити, територія, звичайно, буде обгороджена, мама помолиться за свою дитину, дитина тут пограється, поставимо тут горки.

В храмі є ще багато праці, але зовсім скоро він запрацює на радість парафіян і людей, які тільки починають звертатися до Бога. Також, мешканці спального району, які живуть поруч, радіють, що на здавалося б покинутому раніше місці, сьогодні будується місце молитов.

В принципі, це є окраса міста, кожна святиня і всі храми, які є, моляться за владу, за місто, за жителів цього міста. Тому і небо радіє, і, я думаю те, що наша громада радіє, але також, приємно сусідам. Ніхто ні разу за весь час не казав нам якісь слова протесту. Питалися що буде, але вже коли побачили золотоверхий купол, всі зрозуміли і тішаться, що це буде українська церква.

Двері храму завжди будуть відкриті для кожного, хто має потребу не тільки в молитві, але і в моральній настанові. На шляху до Богу, людині треба розуміти заповіді і те, як їх треба виконувати. В храмі будуть проходити роботи з дітьми і молоддю, а також катехізація подружніх пар, які прагнуть розуміти як жити разом правильно, згідно християнських засад.

о. д-р Микола Слободян, судовий вікарій Одеського екзархату УГКЦ

Кожен, хто бажає, може прийти і трішки, так би мовити, вийти на розмову, на Скайп зі своїм небесним отцем. Порозмовляти, окрім метушні світу. Тут недалеко є зупинка, можна десь там, очікуючи трамвая, зайти, помолиться за своїх рідних, близьких, за своїх дітей. І я думаю, що це буде таке зручне місце розташування і ця парафія має майбутнє.

Людина за своєю природою та суттю тягнеться до божественного, чогось, що завжди буде поруч і що зможе подарити надію та смисл. В 21 сторіччі ми маємо безліч засобів інформації, відкритий інтернет простір і купу гаджетів навколо, які не роблять нас щасливішими і не дають відповіді на головні питання. У складних умовах життя, люди частіше кажуть: «Що робити?» Саме відповідь на це питання можна знайти у храмі, відкривши своє серце Богові.

 

Комментарии закрыты