З 12 липня в Україні розпочала роботу вступна компанія до вищих навчальних закладів. Одеська національна академія харчових технологій запрошує всіх охочих отримати якісну сучасну освіту за європейськими стандартами. Що потрібно для вступу і скільки буде тривати прийом документів – далі у нашому сюжеті.

Другий день Одеська національна академія харчових технологій приймає документи на вступ до навчального закладу. Вже понад 600 охочих абітурієнтів подали заяви з різних міст України.

Мар’яна Кашкан, секретар приймальної комісії ОНАПТ

Сьогодні у нас другий день прийому, Ми бачимо стабільну роботу електронної бази, яка вкрай важлива для абітурієнтів які вступають на перший курс. Ми опрацьовуємо в приймальній комісії всі електронні заяви, працює консультаційний центр, до нас приїздять абітурієнти з областей, приходять з Одеси. ми допомагаємо зареєстровуватись в кабінети, подавати електронні заяви, також ми приймаємо молодших спеціалістів, це випускники коледжів і технікумів і приймаємо майбутніх магістрів.

Одеська національна академія харчових технологій протягом руку проводила та проводить різні профорієнтаційні заходи. Вже два роки заклад відходить від традиційних «Днів відкритих дверей» і намагається проводити їх у інноваційному стилі. І навіть у розпал вступної компанії,  Одеська національна академія харчових технологій підготувала акцію для майбутніх студентів.

Натела Кордзая, директор центру маркетингу та реклами ОНАХТ

С понедельника, с 16 июля, начинается наша новая акция «Шанс», то есть это шанс для абитуриентов, шанс для школьников , наших будущих абитуриентов на приобретение той или иной специальности, куда лежит их душа, С понедельника. в течении рабочий недели , каждый день представители академии с 18.00-19.00 будут находится в разных локациях нашего города , кроме того будет город Южный, Овидиополь и Черноморск. абитуриенты могут подойти к промостоликам. посоветоваться с представителями факультета, кроме того будет бонусможно будет заполнить анкеты. СКЛЕЙКА. И в конце 27 числа. среди тех кто заполнил анкеты и поступил в ОНАПТ, будет проведен конкурс- розыгрыш смартфона.

Для вступу до вищого навчального закладу абітурієнт має подати до академії сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Сертифікати ЗНО з іноземних мов приймаються лише за 2018 рік.

Мар’яна Кашкан, секретар приймальної комісії ОНАПТ

Процедура прийняття заяв дуже раціональна, швидка, черг немає. запрошуємо всіх до приймальної комісії, тут є нагода поспілкуватися з доцентами, з асистентами кафедр які працюють секретарями сьогодні , вони розповідають про особливості навчання , про особливості практики і і стажування. Тобто всі питання вирішуємо, допомагаємо та чекаємо на абітурієнтів.

Приймальна комісія в цьому році працює до 15 серпня. Також в академії буде додатковий набір на контрактне навчання. Але на денну форму навчання, на бюджет Одеська національна академія харчових технологій приймає документи до 26 липня.

Эгор Бобов, абітурієнт

Это один из ведущих Одесских университетов и у него очень большие возможности во всем мире и Европе. Выбрал Туризм. Потому что хочу заняться туристическим бизнесом и руководить идеями из Европы и всего мира.

Дмитро Костріков, абітурієнт

Я из Мариуполя , приехал поступать в университет , а это оказалось  Академия , Вышел из макдональса, шел , нужно выбирать Вуз, смотрю отличная академия и я сюда поступлю и вот я здесь с документами и готов поступать. Факультет компьютерных систем и автоматизации . Потому что я закончил диплом, ч младший специалист по этой специальности и меня дорога привела сюда.

Одеська національна академія харчових технологій — це кращі інженерні традиції з 1902 року, 4 науково- навчальних інститути, 10 факультетів та 4 коледжі, практика та працевлаштування в Україні та за кордоном. Бажаєте отримати якісну вищу освіту і почати свій шлях до успішного майбутнього? Тоді академія чекає саме на вас.

Комментарии закрыты