У всесвітньому клубі одеситів відкрилась персональна виставка одеського художника Євгена Голубенка.  Автор представлених робіт – багатогранна творча людина: художник-постановник та сценарист багатьох фільмів Кіри Муратової, актор, фотограф, заслужений діяч мистецтва України.  Експозиція, до складу яку увійшли нові колажі та живопис, має назву «Всяка всячина». На відкритті вернісажу побувала наша знімальна група.

 Життя одеського художника Євгена Голубенка щільно пов’язано з кінематографом. Він режисер-постановник та сценарист багатьох фільмів Кіри Муратової, номінант премії » Ніка» в розділі «Краща робота художника» за фільм «Чеховські мотиви», володар премії «Золотий Овен» за кращу роботу художника (фільм » Настроювач»), актор. Робота в кіно це простір, об’єми, це вирішування  інтерєрних  об’ємних задач.

 Євген Голубовский, віце-президент ВКО

и он начал делать инсталаяции в холсте, картоне,постепенно  стало его манерой. 

На виставці в клубі одеситів, яка має назву Всяка всячина» представлені нові роботі, в більшості колажі. Ґудзики, мереживо з бабусиної скрині, шматочки іржавого металу чи дерева в руках Євгена Голубенка перетворюються в чудові теплі картини.

  Євген Голубенко, художник

я клею, когда есть из чего, после виставок приносять радиодетали,  кружева..

Майже сорок років Євген Іванович — чоловік Кіри Георгіївни Муратової, її соратник, друг і надійний творчий партнер.

Кіра Муратова, режисер 

 у него огромное количество салфеток.  Он вдруг вынул  вязаные штучки, которые не интересны сами по себе. Начал комбинировать и они стали мне безумно интересны

На думку присутніх виставка ніжна, вишукана і народна одночасно. В ній є відчуття того, що це є справжня рукотворна робота. Автор продумує в своїх полотнах чи картонах не площину, а об’єм.

 Фелікс Кохрихт, редактор альманаху «Дерибасівська-Рішельєвська»

 меня удивляет, забовляет, его работа с матеріалом.и тут понятно, что он кинохудожник, ибо он создает интерьери. Из предметов, которіе ни на чио не годяться. Например, пуховицы.

 Ольга Ільницька, поет

У Евгения Голубченко очень женское начало. Єто душевно, тонко, как будто побівала в гостях у бабушки. В новий год падает снег. Єти кружевніе вещи. Ощущение дома он дал

 Тендітні роботи Євгена Голубенка, люди глибокої, тонкої, яка може придумати чи побачити щось дійсно дивовижне в кожній миті, експонуються в клубі одеситів.

 

Комментарии закрыты