26 травня — закінчуються заняття в більшості навчальних закладів Одеси. Саме в ці дні прозвучать і останні для випускників шкільні дзвінки. Нагадаємо, що в цьому році Міністерство Освіти пішло назустріч 11-тиклассникам, а державна підсумкова атестація йде у формі ЗНО, учням дається право вибору — здавати три предмети. Серед іспитів обов’язковим є українська мова, іншим складають на вибір математику або історію, не залежно від профілю майбутнього ВНЗ, а третій екзамен обирається із Переліку предметів до яких входять біологія, фізика, хімія, географія, російська, англійська та інші мови. З 23 травня по 16 червня, пройде підсумкова атестація всіх випускників. Вручення атестатів 11-тіклассніков відбудеться з 17 по 26 червня. Серед понад 4 тисяч учнів, які закінчують школу в цьому році, всього 270 осіб претендують на золоту чи срібну медаль.

Ірина Столбова, заст. директора департаменту освіти і науки ОМР

270 у нас существует претендентов, пока мы не увидим результаты ВНО по трем предметам, кто из них подтвердит непосредственно и получит золотую медаль, а кто серебряную. Было определено, что достаточно для выпускников сдать 3 предмета. Раньше государственная аттестация, которая проходила в школе, ученики сдавали по трем предметам. На сегодняшний момент им дали возможность, выпускникам, сдать их в виде ВНО. При поступлении в ВУЗ, если раньше выпускник получал сертификат, пусть с минимальными баллами какими-то, то сейчас, в 2017 году выпускник не покажет минимальный уровень знаний и не наберет определенное количество баллов — тест будет считаться проваленным, а сертификат не будет выдан только в том случае, если он не наберет. То есть, предусмотрена сдача выпускниками ВНО.

Нагадаємо, що результати ЗНО будуть відомі вже через декілька тижнів — не пізніше 15 червня, учні знатимуть свої бали з математики, української мови та літератури і іноземних мов. З історії України, біології і російської мови — не пізніше 18 червня. Що до географії, фізики і хімії, то результати будуть відомі до 23 червня 2017 року.

Комментарии закрыты