CISOLAR — міжнародна конференція і виставка, присвячена розвитку сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі. На конференції представлено понад 30 країн і 300 учасників серед яких не тільки глобальні гравці з усього світу, які працюють в багатомільярдній індустрії сонячної енергетики, а й звичайні користувачі і власники будинків.

Юлія Березовськи, співзасновник CISOLAR

Солнечная энергетика — это то направление, в которое мы верим и уже сейчас она очень динамично развивается во всем мире. И, согласно последним прогнозам, уже через 10 лет, солнечная энергетика станет базовым источником энергии. То есть, в энергобалансах стран, солнечная энергетика будет занимать основную долю.

Кожного разу подія проходить у новій країні того чи іншого регіону, в залежності від того, наскільки перспективна держава у сфері енергетики і наскільки законодавство сприяє розвитку у цьому напрямку.

Юлія Березовськи, співзасновник CISOLAR

На сегодняшний день, Украина является одним из самых перспективных рынков для развития солнечной энергетики. Сейчас есть хороший, в принципе зеленый тариф, неплохое законодательное поле. Как говорится, сложно остановить идею, время которой пришло. Солнечная энергетика — это идея и технология время которой пришло. Это технология, которая дешевеет каждый год в среднем на 25%.

Проведення подібного заходу також має особливу важливість для Одеси і її жителів. У місті починають реалізовуватися проекти спрямовані на впровадження сучасних технологій, а адміністрація ставить перед собою мету — зробити їх системними і якісними.

Геннадій Труханов, Одеський Міський Голова

Направление энергоэффективности — сегодня приоритет в работе городской власти. Мы недавно были в Брюсселе, где встречались в Еврокомиссии, Европарламенте по различным направлениям. Но на каждой встрече, вопросы энергоэффективности и внедрения новых технологий были, наверное, одним из ключевых направлений. Также, хотелось бы сегодня, чтобы мы с вами проговорили вопросы внедрения использования солнечной энергии. И мы сегодня уже обмолвились перед началом, перед нашим официальным мероприятием, о том что в Одессе достаточный потенциал в этом направлении. То есть в Одессе мы стимулируем внедрение различных направлений технологий.

Одеса є містом, у якого достатній потенціал для розвитку у сфері енергетики. Сьогодні чиста сонячна енергія — це енергія майбутнього, тому проведення подібних заходів тільки сприяє залученню інвесторів, авторів нових проектів і рішень щодо поліпшення життя одеситів.

Комментарии закрыты