До Дня Незалежності України Одеська національна наукова бібліотека презентувала виставковий проект «Свою Україну любіть…». Він містить книжкову виставку, де подано широкий діапазон літератури з історії і культури України. А також виставку творів заслужених художників України подружжя Анатолія та Галини Кравченків та їх доньки Вікторії, яка у свої 13 років є лауреатом чисельних мистецьких конкурсів. Крім того були проведені цікаві лекції за темою, і працювала музична вітальня  «Чарівна українська бандура».

Традиційно напередодні значущого свята для країни — Дня Незалежності  Одеська національна наукова бібліотека пропонує своїм відвідувачам просвітницько-мистецьку акцію. Перш за все, це книга. Тому що книга є тим підґрунтям, на якому будується наше суспільство. Книжково-ілюстративна виставка названа словами Великого Кобзаря «Свою Україну любіть…»

Тамара Кухарук, куратор виставкового проекту

 Яка розказує історичні сторінки нашого нелегкого держжавотворення, спектр євроінтеграційних процесів,показує нашу державу з привабливих стрін: традиціїї, звичаї, кулінарні здобутки,а також подано багатонаціональний спектор.

Крім того бібліотека представила окрему виставку-огляд «На шляху до незалежності України: мрійники, лицарі, творці».

Тамара Кухарук, куратор виставкового проекту

 Навіть ціла лекція засл працівника культури А Єфімової, яка присвячена мрійникам, лицарям, творцям державотврення. Стояли не тільки політики, а поети, літератори, митці. І це булочудово, надіхало , в скрутних становищах ця творча енргія в нас жила.

Також в рамках виставкової акції в головному читальному залі бібліотеки розгорнулась виставка творів живопису та графіки заслужених художників України Анатолія і Галини Кравченків. До складу експозиції, яка має назву «Україна-Європа: простір натхнення», увійшли і малюнки доньки творчого дуету Вікторії , яка у свої 13 років є лауреатом чисельних мистецьких конкурсів. Художники у своїй творчості оспівують чудову красу рідної землі та особливості пейзажу тих країн, по яких мандрують, підкреслюючи європейську спільність наших народів.

 Анатолій Кравченко, заслужений художник України

 Галина Кравченко любить малювати натюрморти,мальовані у Франції, Італії. Погляд на європу через натюрморти. Україну в тому числі. Соняшникову україну.

Поетичні акварелі Анатолія, яскраві живописні роботи Галини і самобутні малюнки Вікторії прикрасили читальну залу найстарішої наукової бібліотеки Одеси, де лунали чарівні звуки української бандури у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Анастасії Парипи.

Комментарии закрыты