В Україні пропонують встановити аероплатформу якісного  телерадіомовлення в Донецькій області, діаметр якої зможе досягати близько 300 км , що може забезпечити якісний український простір по всій області. Адже люди, кортрі проживають на окупованій території, слухають викривлений простір телерадіомовлення, на базі чого формують свої негативні думки щодо державної цілістності.  26 грудня відбулась презентація аналітичної доповіді “Стан інформаційного простору Донецької області: виклики і переспективи”, підготовлена ГО “Аналітичний центр “Фабрика думки Донбас” спільно з Міністерством інформаційної політики України та Національною радою з питань телебачення і радіомовлення України. В ході конференції розбирали питання ситуації інформаційного кола в Донецькій області на підконтрольованих та окупованих територіях регіону.

Юлія Каплан — експерт-аналітик

Я вам наведу декілька фактів, ну звичайно є війна в Іраку є досвід, є Афганістан є досвід, є досвід Сполучених Штатів на території власної країни де у штаті Флоріда вони прив’язали такий аеростат, який мовить, ретранслюється телеканал на Кубу, тобто він працює і нікого це не дивує.

Дмитро Ткаченко, радник міністра інформаційної політики України

ціна питання і час на її здійснення. умовно кажучи, з офіційних джерел які я не можу назвати, нам озвучили наступну цифру, щоб покрити Донецьку область, встановка вежі, яка є в Донецьку 360 метрів нам знадобиться до 5 років і до 80 млн дол. — це дуже дорого і головне — це дуже довго, a ця платформа набагато за менші гроші може вирішити це питання набагато швидше, тобто за рік , за півтора ми можемо мати якісний сигнал і аналогове мовлення на непідконтрольованих територіях і по всій території

Комментарии закрыты