Бархатный сезон

 8-го вересня стартував третій фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері».  Відкрився фестиваль концертом «Українські шедеври на всі часи», який був присвячений 175-річчю від дня народження композитора Миколи Лисенка. Программа концерту складалася з класичної української музики і творів сучасних композиторів. Диригував одеським орекстром головний диригент Большого театру опери та балету республіки Біларусь, заслужений артист Укріїни Віктор Плоскина

Великому маринисту посвящается

2017 –рік 200 річчя з Дня народження славетного майстра мариністичного живопису Івана Константиновича Айвазовського. Одеський художній музей має одну з найбільших в Україні колекцій  його творів. З 27 липня  вперше за останні півстоліття на огляд глядачів  представлено повне зібрання робіт майстра. А також в рамках святкування ювілею проведені екскурсіі, науково-практичні конференції, тощо. До нас у студію завітав директор художнього музею Віталій Олексійович Абрамов.

Восстановление собора

Історія Спасо-Преображенского кафедрального собору нерозривно повязана з історією міста. Тому недивно, що саме до дня народження Одесси історико-краєзнавчий музей підготував виставку, яка розповідає про відтворення цієї величної православної святині. Варто зазначити, що зараз виповнюється 10 років як будівля собору стала памяткою історіїї та культури під власним охоронним номером. На виставці, яка працюватиме протягом місяця  представлені фото, креслення, гравюри, листівки з фондів Одеського краєзнавчего музею та особистої колекції архитектора Володимира Мещерякова.

Комментарии закрыты