ПРОЩАННЯ ЛЕГЕНДИ

Хосе Каррерас в Україні з прощальними концертами. Легендарний іспанський оперний співак залишає велику сцену. Прославлений тенор вже виступив в Київі в палаці Україна. А 20 грудня -концерт в Одеському оперному театрі. В програмі- найвідоміші арії зі величезного репертуару Хосе Каррераса. Великий тенор гастролює по світу в рамках фінального турне. Він хоче відвідати всі місця, де виступав в продовж своєї 45-річної кар’єри. На піку своєї слави Каррерас переміг тяжку хворобу- лейкемію. Лікарі давали йому один шанс з десяти. Тепер з кожного виступу він перераховує гроші організації, яка досліджує методи лікування лейкемії. 5 грудня Каррерасу виповнилось 70 років. В Одесу співак прибув вперше. В одеському аеропорту Хосе Каррераса зустрічала наша знімальна група.

КОНКУРС СКРИПАЛІВ

25 грудня відбудеться нагородження лауреатів першого Одеського регіонального конкурсу скрипалів. Цей конкурс проводиться за підтримки департаменту культури та туризму міськради  шляхом відбору виконавців по відеозаписах. Цього разу в конкурсі взяли участь 17 скрипалів з 9 музичних шкіл нашого міста та області. Про рівень підготовки конкурсантів поговоримо з арт-директором та засновником цього музичного форуму, переможцем різних престижних міжнародних конкурсів, зі скрипалем, який з успіхом працює за кордоном, Андрієм МурзОй. Бесіда відбулась за допомогою скайпу. Наш співрозмовник зараз знаходиться в Німеччині, але незабаром прилетить до Одеси.

 

ПАНІ МЕТЕЛИЦЯ

Кожного року Театр юного глядача намагається подарувати своїм шанувальникам нову новорічну виставу. Цьго разу колектив підготував яскраву та веселу музичну казку «Пані Метелиця». Прем’єра відбудеться 17 грудня.Наша знімальна група вже бачила невеличкий уривок вистави.

Комментарии закрыты