Громадськість розбурхана інформацією про рішення сесії Затокської селищної ради, в якому йдеться про надання згоди на розробку проектів містобудівної документації — детальних планів території розміщення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель, гаражного будівництва — безпосередньо на унікальному пляжі Затоки.

Мешканці Затоки розповідають, що за новим детальним планом території під забудову підлягають пляжі на березі біля численних баз відпочинку, уздовж берегової лінії чотирьох великих дачних кооперативів, де до тисячі дачних домоволодінь. Крім того, пропонується штучно досипати природний острівець в Дністровському лимані, що періодично з’являється, та потім його теж забудувати. Загальна територія, пропонована під забудову, має площу близько 50 гектарів вельми хиткої берегової «тверді», якою є затокський пляж і прилеглі ділянки.

Скільки можна знущатися з Затоки? Про це питання ми говоримо з Почесним членом Українського Географічного товариства, академіком АН США, кавалером нобелевського Ордену «Почесних Амбасадорів» за особливі заслуги перед людством Землі, доктором географічних наук, професором, завідуючим кафедрою фізичної географії і природокористування Одеського національного університету імені Іллі Ілліча Мечникова Юрієм Шуйським.

Комментарии закрыты