ОДЕЩИНІ-85!

85 років тому, 27 лютого 1932 року у складі Української РСР утворилась Одеська область. Цей день став днем народження не тільки самої великої терріторіально, але й самої чудовою, за думкою її мешканців, області. Одеська область відіграє важливу роль в житті нашої Держави і значною мірою впливає на економічне, культурне, політичне життя України. Урочистості з нагоди ювілею відбулись в Одеському театрі опери та балету.

 

НОВИЙ ВИПУСК АЛЬМАНАХУ

В інформаційному агентстві Контекст Причорноморя відбулась презентація 22-го, випуску історико-краєзнавчего альманаху «Південний Захід. Одесика».    Журнал видається  11 років за підтримки політика, громадського діяча Сергія Гриневецького. Видання користується великим попитом не лише у фахівців, але і у студентів-істориків. аспирантів, у тих людей, кому небайдужа істиорія рідного краю, свого народу. Головна задача альманху зберігти історію та розповісти її потомкам без спотворень.

 

ВИСТАВКА Т. ЯБЛОНСЬКОЇ

До 100-річчя від дня народження всесвітньо відомої української художниці Тетяни Яблонської  по містах нашої країні проходять її персональні виставки. Не стоїть осторонь і Одеса. Колекція художнього музею  ілюструє основні етапи творчого шляху художниці. У виставкових залах представлені її живописні та графічні роботи.

Комментарии закрыты