ОН СТРОИЛ КОРАБЛИ

 21 серпня в приміщенні бібліотеки №33 ім. Трусова пройшов вечір пам’яті, присвячений 111-річчю з дня трагічної загибелі забутого героя корабельної Одеси — Герасима Гречина.  Забутого Одесою, але не забутого родом Гречиних . Герасим Гречин інженер-механік, який своїми знаннями і чесною працею зробив неоцінимий внесок до розвитку пароплавства, технічного і промислового потенціалу Миколаєва і Одеси. На жаль, пам’ять про нього була вирвана кривавими роками революції і знищена большевіцким режимом. На вечері пам’яті історик, краєзнавець Олександр Сурілов, сімя Гречиних розповіли про життя та смерть забутого героя пароплавної Одеси Герасима Гречина. Про майбутню книгу поговоримо з одним з її авторів Ольгою Квасніцькою

 

ЖУРНАЛИСТ, АКТЕР, СПОРТСМЕН

В офісі одеського відділення національної спілки журналістів України відбулась зустріч з чемпіоном України з настільного хокею, одним із провідних спортивних оглядачів країни, актором київського театру «Чорний квадрат» Михайлом Співаковським. Як він поєднує захоплення театром та спортивну журналістику? Чи допомагає одне одному, чи навпаки заважає? Як проходило становлення кореспондента столичних видань? На ці та інші питання  Михайло розповів нашим колегам.
ЗОНА ТУРБУЛЕНТНОСТИ

З 26 серпня по 30 вересня в нашому місті буде проходити 5-я Одеська бієнале сучасного мистецтва «Зона турбулентності». До Одеси приїдуть понад 100 художників з 32 країн світу. Експозиція цієї масштабної культурної події охопить найбільш великі виставкові майданчики міста. На прес-конференції організатори представили програму Одеської бієнале-2017, розповіли про її особливості та відмінності від попередніх форумів.

Комментарии закрыты