В Одесі нагородили переможців 19 загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання».  А 29 серпня у стінах Одеського апеляційного Господарського суду переможці та лауреати брали участь у заключному етапі , обговорені актуальної теми — взаємодія судової влади та засобів масової інформації. Більш детально, далі в сюжеті.

29 серпня у стінах одеського Апеляційного господарського суду  більш ніж 80 лауреатів та переможців 19 загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання» брали участь у  заході з дуже актуальної теми — це взаємодія судів зі ЗМІ. Організаторами даного заходу є Одеське регіональне відділення Національної спілки журналістів України за підтримки Національної спілки журналістів України, Асоціації суддів господарських судів України та Одеської обласної державної адміністрації.

Юрій Работін, голова Одеської обласної організації НСЖУ

Мені дуже приємно, що заключний етап 19 національного конкурсу «Українська мова- мова єднання » проходить в цьому приміщенні де знаходиться судова влада , тому що тема дуже серйозна та актуальна- це взаємодія судової влади із ЗМІ. Тут присутні представники ЗМІ , письменники зі всіх куточків України, тема дуже серйозна і вона вже давно назріла в нашому суспільстві і ми повинні ззахищати людей та громадян нашого суспільства.

Наталія Богацька, голова Одеського апеляційного господарського суду

Ми сьогодні ретельно обговорили напрямки спільної співпраці з журналістами та творчою інтелігенцією з судами . Оскільки ми є пілотним проектом з нашими партнерами українсько —  канадським проектом «Підтримки розвитку правосуддя і судової реформи в Україні» , то дійсно, сьогодні дуже детально та емоційно обговорили для того щоб співпрацювати, як розвиватися. В нас уже є діалог зі ЗМІ і потрібно налагодити та вивести судову систему, яка є третьою гілкою влади і 4 гілка влади- це дійсно ЗМІ , які зараз формують все уявлення про те що відбувається в світі не лише про судову систему.

Учасники заходу мали нагоду поспілкуватися, поставити запитання, що їх хвилюють, представити матеріали та розробки, які стосуються актуальної теми та обговорити нововведення української судової реформи та відкритості судової влади.

 Ліна Кущ, перший секретар НСЖУ

і це справді, той захід, який об’єднує всю Україну. Зараз ми бачимо багато прикладів, коли ті чи інші речі роз’єднують нас, a ось ми журналісти маємо свою місію із об’єднання України . З іншого боку це допомагає налагоджувати горизонтальні зв’язки між активними громадянами із різних регіонів. 

 Нагадаємо, метою конкурсу «Українська мова- мова єднання» є відображення в друкованих та електронних засобах масової інформації, літературних творах, рефератах значення розвитку мовної культури в Україні як одного з вагомих чинників зміцнення духовності нації та розбудови української державності.

Віктор Цимбал, переможець конкурсу

Ця книжка була послана сюди на конкурс і виявилось що я став не тільки лауреатом цього конкурсу , a отримав диплом та пам’ятну медаль , тобто…ми тут всі переможці , тут програвших немає . Ми приїхали не тільки з різних регіонів України, a також із- за кордону є . Цей 19 конкурс розрісся уже за межі України. 

Лариса Волошинюк, переможниця конкурсу

Я дуже рада потрапити на цьогорічний конкурс , такий хороший захід, в такому гостинному місті , як місто Одеса і дуже почесно що на цьому конкурсі присутні люди з різних куточків, різна вікова категорія , різні напрямки письменницької діяльності, люди із-за кордону і саме головне що присутні наша молодь- наше майбутнє.

 

 

Комментарии закрыты