1 березня  в золотій залі літературного музею відбулось урочисте закриття 6-го муніципального конкурсу клавірної музики «Всесвіт Баха».  Традиційно кожен конкурсант отримав грамоту за участь, а лауреати та дипломанти дипломи та яскраві подарунки. Також були відзначені викладачі за відмінну підготовку учнів. Завершився святковий вечір гала-концертом переможців.

Шостий конкурс клавірної музики Всесвіт Баха, на думку журі, продемонстрував динаміку розвитку, якісне зростання, перш за все, та кількісне в якійсь мірі. Головне за підсумками конкурсу, відзначив голова журі, піаніст, громадський діяч, голова місії «Давида Ойстраха та Святослава Ріхтера» Юрій Дикий – це формування нового покоління педагогів.

Юрій Дикий, голова журі конкурсу

В нашому місті працює 21 школа естетичного виховання. Талановитих учнів цих закладів, а також дітей з Одеської області та півдня України оцінювало професійне журі. Рівень виконання учасниками складних поліфонічних творів був досить високий, тому перші премії визначалися одностайно, розповідає Юрій Дикий.

 Юрій Дикий, голова журі конкурсу

Музиканти говорять, що виступ в конкурсі, якщо він навіть не є переможним, дорівнює року академічної повсякденної праці. Виступ в конкурсі -це великий стимул для кожного учасника почути свій голос в серйозному змаганні.

Традиційно кожен конкурсант отримав грамоту за участь, а лауреати і дипломанти дипломи та яскраві подарунки. Також були відзначені викладачі за відмінну підготовку учнів. Завершився святковий вечір гала-концертом переможців.

Комментарии закрыты