З 27 по 30 червня в нашому місті проходив 3-й Одеський хоровий фестиваль «Радість». Фестиваль проводиться Свято-Іверським монастирем з благословення Високопреовященнійшого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського, за підтримки  Департаменту культури і туризму Одеської міської ради. Відомі та  молоді хорові колективи з різних куточків України зібрались в Одесі, щоб продемонструвати публіці свою майстерність. 30 червня в Одеській філармонії відбувся   урочистий гала-концерт  всіх колективів-учасників фестивалю.. Вдячна публіка нашого міста та області мала можливість насолодитись культурою, хоровим мистецтвом, духовно збагатитися та восхвалити Бога в цих проявах високої краси.

Чотири дні на різних музичних майданчиках Одеси  відомі та  молоді хорові колективи з різних куточків України   демонстрували публіці свою майстерність. Серед учасників 3-го Одеського хорового фестивалю «Радість лауреати міжнародних фестивалів: Народна хорова капела «Золоті ворота» Київського Будинку вчених, Хорова капела ім. Чубінського і Камерного хору КІМ ім. Глієра, Камерний оркестр «Blago-orchestra» (Київ), а також колективи з Дніпра та Одеси.

Всі учасники цього масштабного хорового форуму виступили на сцені Одеської обласної філармонії у заключному концерті.

 Дмитро Болдін, регент Свято-Іверського монастиря

Это фестиваль проходит 3 год Свято-Іверським монастирем по благословению Високопреовященнійшого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського. Спасибо Владике… и Диодору сие мероприятие стало на ноги. При поддержке очень многих одесских организайи:

Відкрив гала-концерт чоловічий хор Свято-Іверського монастиря під керівництвом Дмитра Болдіна.  У виконанні хорового колективу Свято-Іверського монастиря звучали не тільки  церковні пісні, а й народні., Серед найулюбленіших багатьма меломанами – грузинська Суліко.

В наш нелегкий час музиканти – учасники фестивалю ділилися з публікою високим, світлим, саме радістю. Хорові колективи своєю майстерністю виконання відкривали серця слухачів, наповнювали їх душі чудовими почуттями краси.

Сергій Савенко, викладач музичної академії ім. Нежданової

 и слава Богу за такой фестиваль, такие коллективі. Произошло двух культур: одесской и киекской хорових школ. Єто замечателбно. В єтом направленгии двигать и дальше.

Зоя Томсон, керівник камерного хору КІМ ім. Глієра

 В єтом годуприехали мощние коллективи в количественном отношении. Разнообразний репертуар. Много современной   украинской музики. Єто замечательно

Слухачі різного віку з радістю сприймали хоровий спів, тому що чудова музика особливо, коли вона виконана гаряче, завжди знаходить шлях до серця людини , відгук у його душі.

 

Комментарии закрыты