Стосовно реставрації колонади з’являються все нові подробиці. Якщо в минулому році, при початку робіт повідомлялося в основному про археологічні знахідки, то в цьому році новини стають більш тривожними. У ніч на 26 липня, місцеві жителі звернулися до одеських ЗМІ з інформацією про те, що на колонаду заїжджає важка вантажна техніка, виливають бетон і проводять якісь роботи. На місце прибули стурбовані представники громадськості, поліція і муніципальна охорона. В результаті, активісти домоглися зупинки робіт і навіть змогли додзвонитися віце-меру Одеси Рябоконю, який обіцяв розібратися. Днем, 26 липня, після засідання виконкому, представник компанії «Одессакомунекологія», яка і реставрує колонаду, пояснив, чому роботи треба було виконувати саме вночі.

Максим Ігнатьєв, компанія «Одесакомунекологія»

Загруженность Приморского бульвара и Воронцовского переулка транспортом и гостями нашего города, туристами. Мы не можем в дневное время, нежелательно обеспечивать проезд тяжелой техники по этим двум улицам, для того, чтобы никого не беспокоить.

За словами Максима Ігнатьєва, вночі виконувалась заливка залізобетонних балок. Всі дозвільні документи у компанії є, а залити балки довелося через те, що старі, дерев’яні прогнили. Також, представник компанії-підрядника розповів журналістам про те, що дерев’яні перекриття могли прогнити через помилку, яку допустили ще при будівництві Воронцовської колонади.

Максим Ігнатьєв, компанія «Одесакомунекологія»

Тем решением, которое на данный момент проектировщики приняли, видимо, устраняется ошибка, которую допустили строители при строительстве…при графе Воронцове. При строительстве этой колоннады. Угол наклона кровли, на котором был уложен сланец, он не соответствует технологии укладки сланца. В результате чего, тот сланец в ветреную погоду и когда шли осадки…затекала влага. С течением времени, это всё прогнило и пришло в негодность. Замена балок не нарушает аутентичности всего объекта.

Комментарии закрыты