22 грудня в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбудеться опера Джузеппе Верді «Ріголетто» під орудою запрошеного диригента Теодора Кучара. Американський диригент українського походження – володар багатьох музичних нагород поспілкувався з одеськими журналістами перед репетицією вистави.

Традиційно для участі у власних постановках та концертах Одеський оперний театр запрошує видатних митців, майстрів оперного та балетного мистецтва, диригентів. В передноворічні дні в Одесу завітав американський диригент українського походження Теодор Кучар.

Теодор Кучар, диригент (США)

я почав працювати на Україні біше 20 років. Але це перша зустріч Ії одеською оперою, симфонічним оркестр. Це колектив, театр мають найвищу репутацію в Україні і світову репутацію.

Маестро Кучар — володар багатьох музичних нагород. Працював головним диригентом двох провідних європейських оркестрів – Національного симфонічного оркестру України і симфонічного оркестру філармонії ім. Л.Яначека(Прага,Чехія), також був артистичним директором і головним диригентом «Orquesta Sinfonica» у Венесуелі та музичним директором і головним диригентом симфонічного оркестру філармонії у Брісбані(Австралія).

 Теодор Кучар, диригент(США)

7Останні 20 років я вважаю себе симфонічним диригентом. Всі мої посади в Київі, Чехії, Венесуелі, Австралії, були з симфонічними оркестрами. Але мое життя як диригента почалось в театрі. В Хельсінкі. Я працював яка концертмейстер. Я пішов з Америки, щоб працювати в оркестрі і набрати досвід як диригент.

В одеському оперному театрі Теодор Кучар запрошений диригувати оперу Джузеппе Верді «Ріголетто».

Теодор Кучар, диригент(США)

 Верді має в собі дуже глибокий слов’янський темперамент.

Верді має своє місце в театрі. я дуже люблю цю музику. Хтось слухає рок. Я слухаю опери Верді. І на решті у мене така можливість в Одесі.

Отже 22 грудня о 18.30 на сцені одеського оперного театру опера Джузеппе Верді «Ріголетто» під орудою запрошеного диригента Теодора Кучара.

 

 

 

Комментарии закрыты