3 години 50 хвилин. Саме стільки тепер становитиме подорож з Одеси до Кишинева новим пасажирським поїздом. З нагоди початку його курсування 30 березня відбувся урочистий захід, в якому взяли участь представники української та молдавської сторони, а також голова місії Європейського союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні.

Славомір Піхор, голова EUBAM

Наша місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні працює з цими двома країнами для того, щоб зробити переміщення їх громадян максимально комфортним. І ми з нашими партнерськими службами з прикордонного та митного контролю робимо все для того, щоб зробити кордон максимально безпечним. Для того, щоб його не могли перетинати незаконно, але щоб законослухняні громадяни могли перетинати його комфортно.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Я був впевнений, що ми повинні і можемо піти на зустріч один одному. Для того, щоб цей потяг почав курсувати між нашими двома містами, між нашими двома країнами. Цей потяг — це комфортабельно. Це 260 пасажирів. Це кондиціонування, вай-фай, відеоспостереження.

Дійсно, тепер рухомий склад є комфортнішим та швидшим, ніж раніше. Змінили все — від самих вагонів до лавок в них; а умови подорожі будуть кращими і взимку, і влітку.

Георгій Семен, голова потягу

Зимой будет тепло, летом будет кондиционер. И разные цены, и разные категории класса: есть первый класс, второй класс и третий класс. И еще что есть в этих вагонах, а в старых не было — есть вагон для инвалидов. Вагон специальный для инвалидов, в который можно с коляской, и туалеты специальные для инвалидов тоже, которые старые вагоны не имели.

Поїзд курсуватиме тричі на тиждень: в п’ятницю, суботу та неділю. Відправлення з Кишинева о 06.:57, прибуття до Одеси о 10:46. І відправлення з Одеси о 18:45 і прибуття до Кишинева о 22:27. А в літній період планується, що поїзд курсуватиме щоденно. Також у планах обох сторін — збільшення кількості вагонів, аби залізничне сполучення ставало все більш зручним як для громадян України, так і для громадян Молдови.

Комментарии закрыты