23 червня відбулося чергове засідання комісії з питань «Громадського бюджету» — одного з проектів онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». Члени комісії обирали для винесення на публічне голосування найважливіші для нашого міста ідеї одеситів.

Показати справжню любов до свого міста, а також зробити його ще більш красивим намагаються сотні одеситів, які подали свої проекти в рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». І 23 червня відбулося вже четверте засідання комісії, щодо громадського бюджету. Серед довгого переліку запропонованих проектів члени комісії обрали найцікавіші і соціально значущі для міста. Левова частка проектів стосується ремонту та встановлення дитячих, спортивних майданчиків та створення умов високого рівня в галузі медицини.

Павло Вугельман, заступник Одеського міського голови

Прием проектов в рамках общественного бюджета проходил с 24 апреля по 7 июня 2017 года и в систему подано 256 проектов. На сегодняшнем заседании мы планируем рассмотреть еще 50 проектов. Все члены комиссии предварительно ознакомились с данными проектами, что было принято на одном из заседаний нашей комиссии.

Усі подані проекти ретельно перевіряли на дотримання конкурсних вимог. І ряд проектів, які не відповідали цим умовам були оцінені негативно і не допущені до голосування.

Олег Бриндак, голова фракції «Довіряй дєлам»

В данном случае мы вообще имеем ввиду, если обращаться к проекту, который мы рассматриваем, вообще инициатор — коммунальное учреждение. У меня без комментариев, например. Коммунальное учреждение — пожалуйста, есть городской бюджет, доказывайте профильному управлению, что вам необходимо и какие расходы и будем реализовывать. Это общественный бюджет.

Проекти які здобули позитивну оцінку членів комісії будуть опубліковані на сайті громадського бюджету, де триватиме голосування, під час якого одесити зможуть проголосувати за найкращі, на їхню думку, проекти.

Комментарии закрыты