Без перерви вирішили працювати судді Малиновського районного суду міста Одеси 23 листопада. На черговому засіданні у справі «Краян» група прокурорів Спеціальної антикорупційної прокуратури продовжила зачитувати обвинувальний акт — й це зайняло більше трьох годин. Із першими 12 сторінками присутні були ознайомлені ще на минулому засіданні. Акт налічує 174 сторінки.

Нагадаємо, обвинуваченими у справі про «Краян» проходять мер Одеси Геннадій Труханов, його заступник Павло Вугельман, голова постійної комісії міськради з комунальної власності Василь Шкрябай, директор муніципального департаменту комунальної власності Олексій Спектор, його заступник Володимир Радіонов, директор компанії «Девелопмент еліт» (продавець адмінбудівлі) Петро Загодиренко, директор товариства «Valton Group» Ігор Кравченко і директор підприємства «Брокбізнесконсалт» Галина Богданова (оцінювач).

Їх дії кваліфікували за частиною 5 ст. 191 КК України — «заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах, вчинене за попередньою змовою групою осіб».

Як вважає слідство, згадані особи організували продаж місту адмінбудівлі колишнього заводу «Краян» за свідомо завищеними цінами, в результаті чого громада зазнала збитків у розмірі 185 млн грн.

Наступне, планове, засідання по розгляду справи «Краян» відбудеться 13 грудня, і ще судді призначили додаткову зустріч на 27 грудня, щоб не було великого розриву між засіданнями.

Комментарии закрыты