ОХОРОНА ЗДОРОВЯ

СТАРТ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ В ОДЕСІ

 

Сьогодні в Одесі стартувала медична реформа. Першим етапом реформування медицини в Одесі стане оптимізація центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Це питання 6 лютого обговорили члени депутатської комісії з питань охорони здоров’я. Проект реформування представив голова одеського міського відділу охорони здоров’я Євген Григор’єв.

На сьогодні в місті функціонують 11 центрів первинної медико–санітарної допомоги та 59 амбулаторій. В цих установах обслуговується 853 тисячі осіб.

Згідно з проектом реформування, передбачається створення п’яти центрів медико–санітарної допомоги: два центри в Суворовському районі та по одному в інших трьох районах міста.

Євген Григор’єв, директор департаменту охорони здоров’я ОМР

«11 центров, которые сегодня есть в городе — центров семейной мединцины мы предлагаем реорганизовать в 5 центром, учитывая и соблюдая принцип территориальной принадлежности, а также не уменьшая, а увеличивая количество амбулаторий1. Ориентировочно, при слиянии даже двух центров сокращению подлежит 10.5 должностей, из них работников аппарата управления 5 должностей, специалистов двух и прочего персонала. Всего с годовой оплатой фонда труда 1 млн. гривен в год».

Також комісія сьогодні розглядала питання створення муніципальної станції переливання крові. А саме, створення відділення на базі 11 міської лікарні. Обговорювались і результати роботи програми «Доступні ліки», яка була реалізована минулого року в Одесі. Відтепер, щомісячно до 5 числа наступного місяця до комісії буде направлятися облік про контроль за реалізацією програми за попередній місяць.

Тетяна Малихіна, голова комісії охорони здоров’я ОМР

«Мы приняли решение, что ежемесячно до 5 числа последующего месяца в адрес комиссии будет направляться учет о контроле за реализацией программы за предыдущий месяц. Поэтому будем следить за ее реализацией, будет контролировать, с тем, чтобы одесситы, пользовались этой программой, получали медикаменты, входящие в список здоровья — бесплатно».

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован