«Зерновий антистрес», «Шоколад і його фальсифікати», «Кондитерські візерунки» та «Зроби фільтр своїми руками». Такі цікаві майстер-класи провели викладачі та студенти Одеської національної академії харчових технологій на святі на честь 25-річчя одеської школи «Надія». Також ОНАХТ взяла участь у благодійному ярмарку для онкохворих дітей, який провели учні та батьки «Надії».

В рамках профорієнтаційних проектів Одеська національна академія харчових технологій побувала напередодні свята Віри, Надії та Любові в одеській школі «Надія», що на вулиці Архітекторській. Саме у ці дні навчально-виховний комплекс народився 25 років тому. Колись це був просто дитячий садок, а зараз це 5 груп, 28 класів всіх 3-х ступенів, майже тисяча учнів та вихованців. Директор «Надії» — колишній випускник ОНАХТ, й школу з вишем єднає давня дружба та співпраця.

Теодор ОРОБЕЦЬ, директор НВК «Надія»
Ми з ними співпрацюємо. Це один з ВУЗів, який найкраще займається профорінтацією і ми з ним дружимо давно. Проводять майстер-класи, працюють з дітьми і заохочують дітей до навчання.

«Зерновий антистрес», «Шоколад і його фальсифікати», «Кондитерські візерунки» та «Зроби фільтр своїми руками». Такі цікаві майстер-класи провели викладачі та студенти Одеської національної академії харчових технологій для учнів «Надії».

Даша, учениця НВК «Надія»
Похоже, это был кейк-попс. Я сделал его в шоколаде и с посыпкой. Я люблю готовить, но больше люблю есть. Люблю кушать то, что я сама приготовила.

Іван, учень НВК «Надія»
Обмакивал, что хочу, в шоколад и в крошки от печенья, в сладкие конфеты. Очень вкусно!

Самостійно зробити кондитерські прикраси — так само цікаво, як і навчитися відрізняти більш якісний шоколад від менш якісного.

Артем, учень НВК «Надія»
Если он более горький, это значит, что в нем больше какао-бобов. Человек, который может спокойно съесть много шоколада и ему ничего не будет, — он перед Вами!

Катерина ГАРБАЖІЙ, викладач ОНАХТ
Малышам или будущим нашим студентам мы рассказываем про наш факультет и про то, что мы можем показать. Самое применимое — это шоколад. Поэтому мы рассказываем, показываем и пытаемся научить, как можно определить, качественный или некачественный шоколад.

Вихованці школи «Надія» мали змогу самі зробити фільтр для води, наприклад, щоб опріснити морську воду. Такий майстер-клас зацікавив, у першу чергу, хлопчиків.

Натела КОРДЗАЯ, директор Центру маркетингу та реклами ОНАХТ
Нас запросили і ми не змогли сказати «ні», бо ми завжди раді тут бути. Сьогодні ми представлені у двох іпостасях, якщо можна так сказати. Це наші традиційні майстер-класи та участь у благодійній ярмарці.

Викладачі і студенти Одеської національної академії харчових технологій взяли активну участь у благодійному ярмарку, який провела школа «Надія». Усі зібрані за солодощі кошти на ярмарку будуть передані до Обласної дитячої лікарні для онкохворих дітей. Так дуже важлива мета об’єднала у день Віри, Надії та Любові дітей і батьків, школу і виш.

Комментарии закрыты