У шубах, комбінезонах, у вечірніх сукнях. У туфлях, чоботах, кросівках. На KIA, Nissan чи Porsche. Більше 50-ти жіночих екіпажів зібралися 8 березня о 10-й ранку біля пам’ятника Дюку — на перше в Одесі ралі «Одеса Мама». Серед організаторів й серед учасників також — представники Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу Одеської національної академії харчових технологій.

Юлія БОГАЧ, викладач економічних дисциплін КНТІІС ОНАХТ
Наш колледж при поддержке нашего директора Олега Анатолиевича Глушкова решил нас делегировать на это мероприятие. И мы очень рады, прекрасный солнечный день 8 Марта. — Сколько лет Вы водите? — Более 20-ти. Женщина за рулем более решительная, организованная и больше любит жизнь.

Гонка в Одесі відбулась вперше, під егідою національної Автомобільної Федерації України та за підтримки міського голови Геннадія Труханова. Рівно 110 років тому, у 1909-му, в Нью-Йорку пройшла перша в світі автомобільна гонка, учасницями якої стали кращі пілоти-жінки, які принесли славу своїм державам. В Україні в інших містах вже 20 років «ганяють» жінки. Нарешті одеситки вступили у боротьбу і, напевно, будуть найяскравішими ралістками країни. Від Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу беруть участь чотири екіпажі, в кожному двоє, пілот та штурман. І серед них викладачі, студенти та їх батьки. Найголовніше впевненість і гарний настрій, вважають жінки. А такого свята 8 Березня в них ще не було!

Інна СТАНЧЕВА, заступник директора КНТІІС ОНАХТ
Мы, конечно, надеемся, что будет лучший результат. Но, на самом деле, здесь главное участие, настроение, главное движение. — А жизнь в колледже тоже наполнена движением? — Конечно! У нас подготовка разноплановая, по 10 специальностям. Это и специальности, связанные с инфраструктурой сервиса, ресторанное обслуживание, туризм. И есть инженерные специальности, которые позволяют подготовить младшее управленческое звено для нефтегазовой отрасли. У нас готовят технологов, экологов. У нас занятия спортом, художественная самодеятельность. А также прекрасный коллектив преподавательский.

Жіноче ралі поїхало вулицями міста зі звичайним дорожнім трафіком, тому всі учасниці повинні суворо дотримуватися правил дорожнього руху і обмеження швидкості. Уздовж маршруту за цим неухильно стежать маршали гонки і додають штрафні бали за порушення. Таким чином, головна мета цього змагання перегнати всіх не завдяки швидкості, а завдяки акуратному дотриманню графіка руху і правильної навігації в місті. Маршрут ралі прокладений вулицями Одеси, де учасниці перегонів повинні подолати різні додаткові змагання у вигляді ігор і слалому. Ведучі ралі — студенти Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу Одеської національної академії харчових технологій — вболівають за своїх.

Олег ШЕВЧЕНКО, ведучий ралі, випускник КНТІІС ОНАХТ
Сегодня у нас было зарегистрировано более 50 участников и все зарегистрированные явились. Проводим это с удовольствием! Это впервые в Одессе и это интересно для молодежи в том числе. Провести прекрасный день 8 Марта в окружении женщин, в столь необычной обстановке — и прокатиться с ветерком по городу.

Ірина БЄЛОВА, ведуча ралі, студентка КНТІІС ОНАХТ
— Вы переживали за участников от вашего колледжа? — Конечно, это очень ответственный момент. — А почему девушки, женщины, преподаватели участвовать? — Потому что это невероятное приключение, особенно в такой праздник. Это прекрасно!

І прекрасні результати продемонструвала команда Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу! Як пізніше повідомили організатори, за результатами ралі перше командне місце — у коледжу! Також в абсолютному заліку на першому місці — Інна Станчева, заступник директора коледжу, штурман Савченко Марина. Вони ж і на першому місці у класі автівок N1. Ралістки з коледжу ОНАХТ також взяли друге місце у класі N2 — і це викладач Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу Швець Тамара, штурман Анастасія Гомела.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован