Вже 6 років поспіль в одному з дворів на вулиці Олександра Невського, в Мікрорайоні Вузівський, місцеві жителі проводять концерти. У справжніх одеських традиціях, біля будинку збираються сусіди, виносяться стільці, спільними силами роблять солодкий стіл. Головна «фішка» заходу — це виступи дітей. Пісні, танці, вірші і навіть маленькі спектаклі — 11 серпня концерт під назвою «Вузівський має талант» провели в черговий раз.

Як розповідає Зарема, мама одного з учасників і організатор концерту, місцеві батьки надихалися своїм дитячим досвідом.

Зарема Османова, місцева жителька

А идея возникла очень просто, в общем-то — это идея наших детей. Которые пришли шесть лет назад и попросили нас отправить их на «Україна має талант» — один из самых известных и популярных конкурсов для всех нас, для всех украинцев. Ну и мы им предложили, просто вспомнили своё детство. Когда мы выходили во двор и пытались устроить какие-то очень маленькие, уютные, весёлые, трогательные, на мой взгляд, по тем временам концерты для своих мам.

Учасникам імпровізованих концертів від 3-х до 15 років. Взагалі, брати участь може будь-яка дитина, яка живе в одному з п’яти будинків двору або поруч з ними. Тут немає жорсткого відбору, як кажуть самі діти, у кожного свій талант, і головне робити все від душі.

Маша і Юля, учасниці концерту

В этот раз будут более современные танцы и не всё как обычно, потому что в этом году будут сценки смешные. Вот, каждый год что-то новое.

Варя, учасниця концерту

Дворовой конкурс, который придает нам веселья, счастья и мы просто хотим оторваться на полную.

Ось так, жителі мікрорайону Вузівський, своїми власними силами змогли згуртувати багатьох сусідів і передати своїм дітям цю добру і душевну традицію концертів у дворі. Адже, в епоху гаджетів, Інтернету і постійно увімкненого телевізора, важливо не забувати про просте людське спілкування і тих, хто знаходиться поруч.

Комментарии закрыты