В Одеському дому-музеї імені Миколи Реріха кандидат філологічних наук, письменник та журналіст Вероніка Коваль представила публіці свою нову літературну програму «Живі у серці і книжках» із циклу «Денні зірки». Програма була присвячена двом людям, які мали велике значення в її житті: батькові та синові.

Майже два роки поспіль журналіст та письменник Вероніка Коваль збирає на літературні вечори в залі музею імені Миколи Реріха одеську публіку. В лютому це своєрідне святкування дня народження автора. Рік тому Вероніка Коваль розповіла про себе, про творчій шлях. Цього разу підготувала програму«Живі у серці і книжках» , присвячену двом найважливішим в своєму житті чоловікам, яких , нажаль вже немає з нами: про батька та сина, тим паче, що їх діяльність мала громадське значення.

  Вероніка Коваль, письменник

вышел справочник «литературные Хибины». Хибины- горы на Кольском полуострове.здесь собраны сведения о тех людях,  которые отразили эту тематику севера, Кольского полуострова

Батько Вероніки, Анатолій Козаков , відомий вчений в області геології, автор декількох монографій, робіт з методики досліджень, залишив після себе і літературний спадок. Він писав про свої військові роки, про експедиції в Сибіру, на Кольському півострові, в Україні — писав легко, захоплююче. На вечорі лунали уривки з його книги «Наша війна»..

Син Вероніки Коваль — перекладач з багатьох мов, видав власну книгу віршів, поем, пародій. Переклади і оригінальні твори говорять про його високу вченість і безперечний літературний дар. Більше про літературні традиції своєї сімї Вероніка Коваль розповіла глядачам програми Культурна палітра.

Комментарии закрыты