Жити не тільки комфортно, але й безпечно. Саме таким є гасло компанії «Будова», яка вже 30 років є одним з визнаних лідерів будівництва в Одесі. Так 5 грудня були здані в експлуатацію з шостої по десяту секції ЖК «Михайлівське містечко» на однойменній вулиці.  Будинки розташовуються в одному із старовинних районів Одеси. Важливою перевагою яких, є близькість до центру міста. У «Михайлівському містечку» передбачено підземний паркінг, а також закриту облаштовану територію, дитячі майданчики та місця для відпочинку. Здоровий спосіб життя і безпека близьких, назавжди стануть вашими сусідами в житловому комплексі «Михайлівське містечко».

Запропоновані квартири відрізняються різноманіттям планувань, що відповідають потребам найбільш вимогливих покупців. У житловому комплексі розташовані оселі сучасного планування  від 37 до майже 100 квадратних метрів. При будівництві «Михайлівського містечка» були враховані найсучасніші архітектурні та будівельні аспекти, мета яких — зробити життя комфортним і безпечним. Так наприклад, кожен будинок оснащений приладами обліку, сучасними ліфтами, джерелом теплопостачання служать індивідуальні дахо — газові котельні провідних європейських виробників.

Безпека є основним пріоритетом для компанії, тому в «Михійлівському містечку» відповідно до вимог норм з пожежної безпеки будівель, комплекс обладнується засобами протипожежного захисту: системою пожежної сигналізації; всередині будинковими пожежними водопроводами; внутрішньоквартирними пожежними кран-комплектами; пристроєм евакуаційного освітлення; автоматичною системою протидимного захисту та  регламентацією вогнестійкості конструкцій. Відзначимо, житловий комплекс зданий в експлуатацію у відповідності з усіма необхідними вимогами.

 

«Предоставили технический паспорт на объект, представили справку о долевом участии города, что проплата прошла, кто может что-то сказать у кого какие замечания, у кого какие предложения по тому что мы сегодня с вами смотрели

— Принять в эксплуатацию

— Да, принять единогласно?

— Да

— То есть вопросов нет мы видели с вами и лифты и пожарную безопасность, поэтому мы вам вручаем, думаю не мы, а все студенты и весь молодежный совет Одесского городского совета, вручает вам сертификат о готовности объекта в эксплуатацию» 

 Цікаві архітектурні рішення, красиві парадні, бездоганна обробка, доглянута прибудинкова територія — це далеко не всі переваги житлового комплексу, запевняють забудовники. «Михайлівське містечко» відрізняється європейською якістю і розвиненою незабаром інфраструктурою.

 

Комментарии закрыты