Одеська національна академія харчових технологій 9-го жовтня запросили всіх бажаючих на щорічний фестиваль гастрономії і конкурс кулінарії «BBQ-show», який, до того ж, був присвячений 118-річчю академії. Хоча в житті ЗВО дата була не кругла, але конкурс був ювілейний, вже п’ятий.

До учасників та гостей BBQ-show з вітальним словом звернулась декан факультету «Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу» ОНАХТ Тетяна Лебеденко.

Факультет «Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу» готує фахівців з готельно-ресторанної справи, індустрії Wellness і SPA, рекреаційної індустрії оздоровлення, ресторанних технологій здорового харчування. Тому для факультету BBQ-2020 — це зірковий виступ.

У осіннього кулінарного фестивалю-конкурсу «BBQ-2020» справжнє зіркове журі: бренд-шефи відомих ресторанів Одеси, знамениті ресторатори, провідні викладачі академії з ресторанної справи та фудблогери. А саме суперфіналіст проекту «Майстер-Шеф» Михайло Сосновських, ресторатор Савелій Лібкін, шеф-кухар ресторану «Олександрівський» Евгеній Дробинин, Юлія та Ірина Ангелови, бренд-шеф ресторану » SlowPiggy» Ксенія Амбер, засновник компанії з ресторанного консталтингу Дмитро Кузнєцов, Віктор Тітов — засновник Асоціації шеф-кухарів Півдня України, бренд-шеф мережі G-GROUP.

У журі декілька випускників академії. Кілька років тому їх роботу як учасників такого ж шоу оцінювало журі, а сьогодні вони вже самі шеф-кухарі! Як, наприклад, Костянтин Сирота, шеф-кухар Le Grill (Одеса) корпорації «Сільпо».

Очі палали не тільки в учасників кулінарної битви, а й у запрошених гостей, серед яких, знову ж, чимало колишніх студентів ОНАХТ.

Поки блискучі красиві призи чекали на своїх володарів — кращих юних профі з приготування м’яса, птиці, риби, овочів та морепродуктів, голова зіркового журі «BBQ-2020» — шеф-кухар ресторану «A Milano», власник і шеф-кухар ресторану «Nonna Letizia» італієць Роберто Армаролі — уважно роздивляється страви та розповідає, за якими властивостями саме він оцінює на конкурсі.

Взагалі критерії, за якими оцінювалася робота — це презентація, а саме подача та дизайн, також складність, смак, оригінальність страви.

Усі учасники мали змогу продемонструвати реалізацію цікавих ідей, нові корисні рецептури та своє творче натхнення. Що потрібно для того, щоб надати якісну освіту та випустити справжнього фахівця з інноваційних технологій харчування? З таким питанням ми звернулись до гостинного господаря зіркового «BBQ-2020» ректора ОНАХТ, професора Богдана Єгорова.

Одеська національна академія харчових технологій як приоритетний галузевий заклад вищої освіти, її осінній кулінарний фестиваль-конкурс «BBQ-2020» як яскрава незабутня подія, зіркове журі на честь ювілею та багато-багато страв, смаку, ароматів та видовищного приготування. Таким запам’ятається ця масштабна подія в осінньому житті Одеси. І вже чекаємо на наступне «BBQ»!

Комментарии закрыты