Начальник Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Юлія Шадевська провела зустріч з представниками громадської організації «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців». У зустрічі також взяли участь заступники начальника Головного управління ДПС в Одеській області.

Учасники обговорили питання стосовно новацій, які відбулися в податковому законодавстві, у тому числі в частині застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Як зазначила Юлія Шадевська, на сьогодні податковою службою Одеського регіону вживаються комплекс заходів, направлених на роз’яснення платникам податків нововведень та норм податкового законодавства, що діють з 1-го січня 2021-го року.

Зокрема, керівник податкової служби області звернула увагу платників податків, що окрім офіційного вебпорталу Державної податкової служби України (tax.gov.ua), субсайту територіальних органів ДПС в Одеській області (od.tax.gov.ua) та безкоштовного електронного сервісу «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua/) інформацію про податкові сервіси, новини, роз’яснення, коментарі керівництва та фахівців вони мають можливість отримувати на офіційних сторінках Державної податкової служби України та Головного управління ДПС в Одеській області в доступному зручному форматі з соціальної мережі Facebook, відеохостингу Youtube, а також, в новому електронному сервісі «InfoTAX» за допомогою месенджерів Telegram та Viber.

З новаціями в частині ведення з 1-го січня фізичними особами – підприємцями обліку доходів і витрат проінформувала спеціаліст відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Надія Мігун.

Присутніх проінформовано також про зміни щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій. Як зазначила фахівець відділу фактичних перевірок Ірина Васильченко, Законом №1017-ІХ, чинним з 10.12.2020 року, зокрема, скасовуються норми щодо застосування механізму «кешбек» та інші зміни.

«Податкова служба області зацікавлена в розвитку підприємництва Одеського регіону та, як наслідок, наповнення місцевих бюджетів додатковими надходженнями», — підкреслила керівник податкової служби області Юлія Шадевська. За результатами проведеної зустрічі вона доручила провести спільно з громадською організацією «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців» Zoom-конференцію з актуальних питань застосування підприємцями норм податкового законодавства.

«Головне управління ДПС в Одеській області відкрите до спілкування. Ми готові розглядати різноманітні формати співпраці з усіма громадськими формуваннями Одеського регіону», — зауважила Юлія Шадевська на завершення зустрічі.

Комментарии закрыты