17 років на варті здоров’я одеситів Клініка Святої Катерини. Ці три слова є запорукою надії на одужання, складові якої — іменитий кваліфікований персонал, інноваційні технології, сучасне обладнання, професійний менеджмент керівництва — працюють для одного. Для Його Величності Пацієнта. Саме для нього й відкрила свої двері Клініка Святої Катерини у 2003-му році, спочатку для надання кардіологічної допомоги, якої потребують, на жаль, багато наших співгромадян. А зараз Клініка Святої Катерини — це і Центр кардіології, і Центр допомоги при інфаркті і інсульті, Центр ортопедії і травматології, Центр малоінвазивної оперативної ендоскопії, Центр урології, Центр гінекології, Центр нейрохірургії, Центр судинної хірургії, Центр лікування ЛОР-захворювань, Центр КТ і МРТ, Центр невідкладної допомоги 24/7, Служба швидкої медичної допомоги. Клініка Святої Катерини — це також Багатопрофільна поліклініка № 1 та Багатопрофільна лікарня, це система страхової медицини і сімейні лікарі. За цей час відбулась безпрецедентна за складністю, масштабом і темпом трансформація медичного закладу. Тетяна Філіппова, генеральний директор Клініки Святої Катерини, розповідає,  як почався видатний шлях однієї з провідних багатопрофільних медичних клінік України, заснованої в Одесі.

На великій прес-конференції з нагоди 17-річчя у Клініці Святої Катерини був присутній і її засновник у 2003-му році — професор Олександр Чірков. Тоді він керував Клінікою Святої Катерини у Софії в Болгарії. І ось зараз всесвітньовідомий кардіолог не може стримати радісних емоцій, які його переповнюють.

Сьогодні 90% операцій в Клініці Святої Катерини проводяться за допомогою малоінвазивних методів — ендоскопії та лапароскопії, активно застосовуються лазерні технології. Тому що у Клініці впроваджено концепцію активного лікування, про яку розповів головний лікар Павло Філіппов.

Клініка лідирує на Півдні України по проведенню життєрятівних операцій при інфаркті міокарда. Саме про серце мова йшла у виступі Вадима Азізова, завідуючого відділенням інтервенційної кардіології.

Клініка Святої Катерини стала лідером в Україні щодо проведення малоінвазивних процедур для діагностики і лікування захворювань серця і судин. Це допомогло багаторазово знизити летальність при інфаркті, врятувати десятки тисяч життів. З 2017-го року відкрита Клініка ендоваскулярної хірургії, якою керує Артем Говоров. Лікарі клініки за допомогою рентген-ендоваскулярної хірургії проводять лікування інфаркту міокарда без розрізів. Внутрішньосудинні методи лікування використовуються також при ішемічному інсульті, при пухлинних патологіях для селективної хіміотерапії, для лікування непрохідності судин практично всіх органів людини.

У Центрі ортопедії і травматологіі Клініки виконуються екстрені та невідкладні операції при гострих травмах і великих пошкодженнях тканин, а також планові хірургічні втручання при захворюваннях опорно-рухового апарату будь-якого ступеня тяжкості: ендопротезування суглобів, артроскопія, складні реконструктивні операції. Тут працюють одні з кращих лікарів України, серед них ортопед-травматолог Костянтин Палагнюк, який застосовує новітні наукові досягнення для лікування захворювань опорно-рухового апарату і реабілітації після травм.

Про Центр лікування ЛОР-захворювань розказав отоларинголог-ендоскопічний хірург Клініки Святої Катерини Олександр Вітюков. Кваліфіковані отоларингологи щодня тут проводять лікування з використанням ендоскопічної техніки, яке не потребує тривалого відновлення для пацієнта і стаціонарного перебування — це діагностична ЛОР-ендоскопія, ендоскопічні ЛОР-операції при порушенні здоров’я вуха, горла і носа.

Сучасне лікування гінекологічних захворювань в Клініці Святої Катерини, про яке розповів хірург-гінеколог Олександр Захарченко, характеризується широким спектром малоінвазивних методів, які дозволяють проводити одні з найскладніших і водночас малотравматичних безкровних операцій: гістероскопії, лапароскопії, безопераційні і лазерні технології, реконструкція тазового дна. Це гінекологія на перетині пластичної хірургії, урології та косметології.

Завдяки лікуванню мікрохірургічним малотравматичним методом захворювань головного і спинного мозку, хребта і периферичних нервів, травм, які не підлягають медикаментозній корекції, лікарі Центру нейрохірургії Клініки швидко стабілізують стан пацієнта і повертають до активного повноцінного життя, — зазначив на зустрічі лікар-нейрохірург Клініки Святої Катерини Віктор Мороз.

«Наше найважливіше надбання — це наші молоді активні спеціалісти, які завжди хочуть йти вперед», — підкреслив головний лікар Павло Філіппов. А підбила важливі підсумки зустрічі генеральний директор Тетяна Філіппова: Клініці Святої Катерини вдалось зібрати команду зірок. Бажаємо їм успіху і нам здоров’я!

Комментарии закрыты