Немалі питання

Хто придумав туш? / «Немалі питання»

Просмотров 85Комментарии 0

Хто придумав туш? Це питання цікавить зовсім ще юну Аню. Про сучасні засоби краси та їх аналоги у давні часи розповідає мистецтвознавець Ганна Місюн.

Навіщо люди живуть, якщо потім вмирають? / «Немалі питання»

Просмотров 183Комментарии 0

Філософське питання щодо сенсу життя виникло в 9-річної Даші. Відповідь шукали у філософа, рабина, військового хірурга, волонтера та поета.

Скільки живет кит? / «Немалі питання»

Просмотров 83Комментарии 0

На запитання Саші, скільки років живе кит, відповідає учасник 6 арктичних експедицій, професор Юрій Михальов.

Що буде через сто років / «Немалі питання»

Просмотров 196Комментарии 0

Яким буде наше майбутнє через сто років, цікавиться Софійка. Їй відповідають відомий письменник-фантаст Дмитро Глуховський та керівник лабораторії робототехніки Віктор Єгоров.

Звідки з’явилось людство, якщо в Адама і Єви були лише сини/ «Немалі питання»

Просмотров 273Комментарии 0

"Звідки з'явилось людство, якщо в Адама і Єви були лише сини?". Нове запитання від Кіри. Відповідь на нього, а також на запитання Камелії, хто взагалі такі Адам і Єва, дає головний рабин Одеси та півдня України Авраам...

Що таке «абсолютне ніщо»? / «Немалі питання»

Просмотров 270Комментарии 0

Що таке "абсолютне ніщо"? З цим питанням від Ярослава ми звернулись до філософа Володимира Варни та фізика Володимира Гоцульського.

Чому батьки повинні працювати? / «Немалі питання»

Просмотров 128Комментарии 0

Одне з головних питань для будь-якої дитини - чому батьки повинні працювати замість того, аби гратися? Відповідь шукаємо у новому випуску програми разом із психологом Анною Іскровою та економістом Михайлом Борисовим.

Звідки з’явились перші коти і собаки? / «Немалі питання»

Просмотров 213Комментарии 0

Перший випуск програми "Немалі питання" шукає відповідь для 7-річної Кіри. Вона поцікавилась, звідки з'явились перші коти і собаки. З цим питанням ми звернулись до зоолога Юрія Олійника. А екскурсовод Наталя Игронова ...