5 квітня народному артисту України, легенді театральної Одеси Семену Крупнику виповнилося би 90 років. На честь ювілею в російському драматичному театрі, в якому артист служив останні 15 років, відбувся театралізований вечір-ревю « З днем народження, Маестро!». В програмі взяли участь провідні  актори одеських театрів.

Одеський актор –легенда Семен Крупник народився в Вінниці, але кожний мешканець Одеси по праву вважав його справжнім одеситом. В 1960 році з великою життєвою і акторською школою – а це і авіатехнікум, і театральне Щукінське училище, і Челябінський театр драми – Семен Самойлович приїхав до нашого міста. І підкорив його. Своїм талантом, своїм вмінням дарувати людям радість і добро.

Р Михайло Крупник, син С. Крупника, драматург

 Он соблюдал библейскую истину: он относился к людям так, кА люди хотели, чтобы относились к ним. Это главное его качество и в жизни и на сцене.уважал зрителя, как человека, а не просто билет в зале на какое-то место

Андрій Крупник, онук С. Крупника, актор

 я думаю, дедушка был актером-профессионалом. Он максимально проявлялся на сценической площадке. А в быту он говорил Мне не нужно. Я скромнее. Можно назвать скомностью. Я бы назвал по делу.

Семен Крупник служив в Одеській музкомедії та російському драматичному театрі. Він зіграв майже у всіх класичних оперетах  та в сучасних постановках. В творчому багажі артиста понад 200 сценічних та більш ніж півсотні кіно ролей. Він був гордістю театральної Одеси, найулюбленішим артистом.

 Сергій Гриневецький, громадський діяч

0.03- 0.39 Семен Крупник –актер-личность, универсальный актер.актер на все времена.. в последние годы, корда выходил на сцену не чувствовал себя уставшим метром.он отдавался сцене. Он сыграл много ролей. Но главная, за что его любот одесситы – это он оживил Дюка де Ришелье

Олена Єргієва, скрипаль

артистизм, шарм, красота.все влияло. Что он имел такой успіх у одесской публики. Любимец одесской публики мне посчастливилось играть с ним в концертах. Был такой случай. В маршрутке узнал меня и вел непринужденную беседу.по -одесски с юмором

На честь легендарного артиста в російському драматичному театрі, в якому артист служив останні 15 років, відбувся театралізований вечір-ревю « З днем народження, Маестро!». В програмі взяли участь провідні одеські актори. Як і ведучій вечора — народний артист України Олег Школьник — вони зі сцени  ділися  своїми спогадами про великого одеського артиста Семена Крупника.

Олег Школьник, народний артист України

мне посчастливилось больше 30 лет быть с ним рядом и не только на сцене, но и в жизни. Мы очень дружили. Он меня привел в театр. 1977 году и до конца.

Присутні в залі театру: близькі друзі, колеги, партнери по сцені, родичі, поціновувачі таланту артиста впевнені, що доки пам’ятаєш людину, вона жива, вона серед нас. Семен Самойлович Крупник живе в серцях одеситів. « З днем народження, Маестро!».

Комментарии закрыты