Андрей Азаров, глава всеукраинской партии народного доверия

2 комментария

 • Виктор Погорецкий 7 лет назад

  Групою осіб, яка заволоділа грошами вкладників кредитної спілки «Перше кредитне товариство» (м. Одеса вул. Базарна, 104; код ЄДРПОУ 23212644; далі за текстом — ПКТ), керує Азаров Андрій Святославович. Зловживаючи зв’язками з екс-прем’єром України Миколою Азаровим (у тому числі родинними) Андрій Азаров організував тиск на Господарський суд Одеської області (ГСОО), через адміністрацію екс-президента Януковича В.Ф., з метою продовження фіктивного «банкрутства». Судді ГСОО, виконуючи злочинні вказівки, відхиляють клопотання про припинення фіктивного «банкрутства» за «… відсутністю доказів.» ?!
  Нами, членами ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ФОНД ПОВЕРНЕННЯ ВКЛАДІВ» (далі за текстом — ЗОГО ФПВ, ЄДРПОУ 37443288; Адреса: 69104; м. Запоріжжя, вул. Чумаченко, буд. 25А, офіс №1; fondpv@ukr.net; Тел. моб. 067-270-15-70;) зібрано достатня кількість фактичних даних (доказів), які свідчать про ознаки низки кримінальних злочинів скоєних організованою групою до якої входять, крім Азарова А.С., працівники МВС та інших правоохоронних органів.
  Так є докази витрат грошей ПКТ на ремонт будівлі, розташованою за адресою м. Одеса, вул. Рішельевськая, 68-г, та оформлення її особисто на Азарова А.С.
  Крім того є докази витрат грошей ПКТ на закупівлю обладнання який використовує Медіахолдінг «100%», де Азаров А.С. є засновником.
  Що стосується демагогії з притиснення СМІ, у особі Медіахолдінг «100%», то це вигадка Азарова А.С.
  На вкраденому далеко не від’їхати. Банально, але завжди та голосніше за всіх «тривай крадія» вигукує «104 базарний» крадій!

 • Виктор Погорецкий 7 лет назад

  В нашем, не опубликованном комментарии, изложены факты. Азаров, для сокрытия присвоения денег вкладчиков ПКТ, прикрывается «притеснениями» СМИ. А угрозы по созданию собственной вооружённой «самообороны» способствует разжиганию гражданской войны

Комментарии закрыты