Ваша допомога терміново потрібна молодому одеситу! За 29 років життя Андрій Генсіровський зазнав багато важких хвороб, які всіляко намагалися зламати дух молодої людини. Але наша з вами допомога продовжує підтримувати Андрія і допомагатийому йти по нелегкому шляху боротьби з недугами. Сім’я Генсіровських вже зверталася до нас по допомогу, і сьогодні знову на подальше лікування Андрію необхідн івеликі кошти, яких, на жаль, у мами з сином немає.

У лютому цього року до нас в редакцію звернулася сім’я Генсіровських по допомогу. У Андрія виявили рак і терміново потрібні були величезні кошти на лікування.

Тоді ми всі разом дали надію молодому чоловіку на майбутнє: Андрію пощастило проходити консультацію в Тель-Авіві, де у нього виявили метастази в хребті. А сьогодні постала нова страшна хвороба …

Також лікування проходило в Києві — 2 операції поліпшили загальний стан організму, але, на жаль, ненадовго.

Лікування досить дороге. І психологічно важко перемагати хворобу, коли не відчуваєш підтримки. Зараз кожен з нас може опинитися поруч і підставити дружнє плече людині, яка не дивлячись ні на що радіє життю, розвивається, дружить, творить

Юнак  анамагається збудувати свій будинок під назвою «Життя» … І ми зобов’язані допомогти тому, хто гостро потребує цього. Андрій мріє створити свою сім’ю, виховати дітей, порадувати кохану маму … Відзначимо, що сім’я Генсіровських, перебуваючи в скрутному становищі, не забуває допомагати нужденним ближнім.

Зараз Андрій і його мама разом живуть вірою і надією — надією на світле, добре, чисте. Багато що подолала сім’я: і втрату батька, і важкі недуги, але вони ніколи не впадала у відчай.

Але сімья Генсіровських завжди відчувала допомогу Божу і небайдужість добрих людей … Мама Андрія — Надія Григорівна — вже зазнала багато горя і боїться самого страшного: втратити єдиного сина …

Одного разу у старця запитали про одну людину, чи багата вона? «Не знаю …» — відповів старець — «Мені лише відомо, що у цієї людини багато грошей». — «Значить, вона багата?» — «Бути багатим і мати багато грошей — не одне і те ж, — навчав старець — по-справжньому багатий лише той, хто цілком задоволений тим, що має, і з радістю ділиться з нужденними. Той же, хто намагається мати більше того, що має, — бідніший за людину, яка нічого не має, але при цьому задоволена своєю долею … »

Молодий Андрій за все дякує Богові, а ми ж повинні намагатися бути по-справжньому багатими — вміти допомагати, вміти молитися за нужденних, вміти цінувати мить і ділитися життям з ближніми!

 

Реквізити:

Андрій ГЕНСІРОВСЬКИЙ

Приват Банк: 4149   4996  4688  5705

Банк  «Південний»:

Реквізити рахунку №26251000738964 в UAH

Отримувач: Генсіровська Надія Григорівна

Код отримувача: 1925920148   Валюта: UAH

МФО Банку отримувача: 328209

Телефон: +380 50 084 61 62 — Надія Генсіровська

Комментарии закрыты