З початку вересня в Одесі спостерігається збільшення аварійності на дорогах міста.  Про це на брифінгу повідомила начальник пресс-служби Патрульної поліції Алла Марченко. За її словами, у вересні-жовтні 2016 року в Одесі зросла кількість ДТП, більшість з яких були з вини водіїв, що не дотримувалися правил дорожнього руху.

Статистика поліції, на жаль, змушує замислитися — тільки у вересні-жовтні цього року було зафіксовано 238 дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждали понад 270 осіб, 11 людей загинули. У тому числі травмовано було 29 дітей, 1 дитина також не вижила після ДТП. Тільки за останні три дні на дорогах загинуло чотири особи.

Алла Марченко, начальник прес-служби Патрульної поліції

Три дня — четыре человека погибло, как правило, возникает вопрос по какой причине. причина одна — несоблюдения правил дорожного движения. Мы не можем выставить патрульных на каждом перекрестке. Соблюдение правил дорожного движения — обязанность каждого, и водителя и пешехода «

Алла Марченко зазначила — значна частина ДТП відбуваються в стані алкогольного сп’яніння, причому як водіїв так і пішоходів. У зв’язку з цим, починаючи з 30 жовтня, на території міста поліцією буде проводитися відпрацювання. Робота патрульних буде націлена на виявлення та припинення подібних правопорушень.

Алла Марченко, начальник прес-служби Патрульної поліції

По вине нетрезвых водителей за 2 месяца произошло 14 ДТП, в результате которых травмированы и погибли люди. Также тяжкие ДТП 16 фактов произошли в связи с превышением скоростного режима на территории города. было принято решение и уже с 30 октября на территории города мы проводит отработку «Пьяный водитель — преступник». К сожалению, мы видим, что эти факты есть, мы будем с этим бороться, будем пресекать, предупреждать. Но, хотелось бы, чтобы это понимал каждый водитель.  

Досить частим явищем останнього часу стали дорожньо-транспортні пригоди із неповнолітніми, — підкреслює Алла Марченко.

Алла Марченко, начальник прес-служби Патрульної поліції

Первый факт — Привокзальная площадь в воскресенье вечером. Когда 2 девушки перебегали дорогу между вокзалом и Куликовым полем, прямо над подземным переходом. Девушки были доставлены в больницу, получены травмы, я уже общалась с учебным заведением, завтра иду туда в гости. Мы будем проводить профилактическую беседу о соблюдении правил дорожного движения. В понедельник 3 девушки (опять же0 того же возраста попадают в подобное ДТП. Итог — 5 человек получают травмы из-за несоблюдения правил дорожного движения, беготня, спешка, несерьезное отношение.

Наразі водіям та пішоходам треба бути особливо уважними на дорогах – ранні сутінки, велика кількість школярів на вулицях, погіршення погодних умов. Вже другий день у місті оголошують штормове попередження.  Хмарна та дощова погода затримається до 13 листопада, після чого розпочнуться нічні заморозки

Комментарии закрыты