29 березня в Одесі двірниками, а також деякими відпочиваючими прямо на пляжі в Отраді були знайдені десятки трупів бездомних котів. За словами зоозахисників — таким цинічним чином відбувається зачистка прибережних зон перед курортним сезоном. Детальніше про подію — далі в сюжеті.

В Одесі зоозахисники б’ють на сполох: деякий громадянин, в районі Траси Здоров’я і пляжу Отрада, збирає живих кішок в мішок, після чого беззахисні тварини в ньому задихаються. За словами волонтерів, ця людина не просто психічно неврівноважена, а виконує певні доручення — очистити територію від бездомних тварин. Причому, трупи кількох десятків котів були знайдені прямо на пляжі відпочивальниками. Даного роду злочини несуть за собою незворотні наслідки як морально-психологічного, так і кримінально-карного стану суспільства, в даному випадку, мова йде про одеситів і всіх, хто приїде до нашого міста відпочивати! Подібні акти можуть бути розцінені, як провісники тяжких і особливо тяжких злочинів проти громадян — саме так оцінюють всі прояви жорстокості по відношенню до тварин психологи.

Наталія Андріяш, кореспондент

В преддверии курортного сезона одесситам стоит быть аккуратными, ведь вместо пляжа они могут попасть на кладбище домашних животных.

На думку деяких активістів, знищити всіх котів, які живуть в районі вирішили скандально відоме керівництво Канатної дороги та орендарі одеського пляжу Отрада. На жаль, зазначений номер телефону адміністрації пляжу Отрада, не дійсний, але нам вдалося поспілкуватися з представниками Канатної дороги.

лайф — телефонный разговор

-Ну так это на пляже — это не здесь.

— Но появилась информация, что именно сотрудники Канатной дороги

— У нас нет таких. Я не знаю о чем вы говорите, девушка

Єдиним виходом, який бачать зоозахисники, є будівництво муніципального притулку для бездомних тварин. Адже Одеса — єдине місто в Україні, де такого притулку немає. Тому вуличні кішки і собаки приречені на смерть. У той же час, і це не дивно, Європа в цьому плані зробила крок далеко вперед. Там життя тварин цінується не менше, ніж людське. У Польщі, наприклад, при необхідності господарі відвозять домашніх вихованців в притулки, які є в кожному місті, де їх можуть забрати нові власники. Існує також в європейських країнах і екологічний патруль, який відловлює бездомних тварин або тварин які загубилися  та передає їх до притулків, що фінансуються міською владою, і веде найсуворіший облік їх подальшого розподілу. А в Німеччині, наприклад, згідно із законом, викид тварини на вулицю прирівнюється до знущання, або за його самовільне знищення накладається штраф у розмірі 25 тисяч євро.

Людмила, представник Товариства захисту бездомних тварин

Мы неоднократно обращались к мэру, на нашу Думскую с просьбой все-таки дать отвод на муниципальный приют. Это будет повторяться беспонечно. Центр стерилизации, который нам организовали немцы, он стерилизует и выпускает животных на улицу, а они должны где-то жить. Получить право быть усыновленным или просто жить, иначе их убьют.

Для одеситів місцеві коти — це не просто тварини, це частинка душі нашого міста. Їх годують, люблять, пестять і плекають. І таке бездушне знищення хвостатих одеситів — стало справжнім шоком для всіх. Кадри, що облетіли інтернет і ЗМІ можна розцінювати як диверсію перед курортним сезоном. Враховувати потрібно те, що ряд потенційних туристів міста, побачивши таке кричуще беззаконня, аморальність і середньовічну жорстокість просто відвернеться від можливості відвідати Одесу! І це в той час, коли міська влада докладає серйозних зусиль в непростій з точки зору економіки час, щоб наше місто було дійсно європейським курортом, за всіма статтями!

Комментарии закрыты