: Ось уже більше десяти років і педагоги, і батьки нарікають на те, що сучасні діти дуже мало читають.  Дійсно, криза читання в усьому світі досягла загрозливого розмаху, і наша країна, на жаль, не стала винятком. Але фахівці запевняють, що прихід новітніх технологій ніколи не замінить кращого друга для дітей- книгу і тому Одеський зоопарк традиційно відкрив зелену зону   для читання просто неба на літній період. Для кого і навіщо, далі в сюжеті.

9 червня, в Одеському зоопарку відбулося урочисте відкриття зеленої книжкової зони «Місце, де оживають казкИ».  Де маленькі читачі одеських міських бібліотек зможуть насолодитися читанням в компанії улюблених тварин.

Валентина Гвоздяниця, представник міських бібліотек

Сегодня в Одесском зоопарке большой праздник, открытие книжной зоны , естественно библиотеки присоединились к этому празднику. Мы окрыли здесь площадку «Читай. Люби. Береги.»Здесь книжные выставки. И читатели наших библиотек подготовили к празднику стихотворения, викторины и в исполнении наших читателей вы видите этот концерт и думаю еще не раз мы будем сотрудничать с ними дальше.

Марина Ітрухіна, заст. директора централізованої бібліотечної системи міста

Почему мы задумали и осуществляем этот проект, прежде всего потому что мы всеми силами стараемся донести книгу до наших читателей и используем в том числе и открытые площадки, такие как придомовые территории, парки, скверы, и такая в летнее время, благодатная площадка как Одесский зоопарк , сегодня мы переживали, что погода нам испортит праздник. но даже погода пошла нам на встречу и все по моему удалось. Мне кажется, что такие формы работы добавят нам маленьких читателей. 

Бібліотека буде працювати по вихідних в літній період.  Тут кожен може знайти собі заняття до душі. Батьки можуть відпочити в гамаках, ознайомитися з представленою літературою, а діти — знайти серед книг свої улюблені казки.

Євген Ліповецький, читач

— тебе нравится такое мероприятие?

— да

— а чем?

— Тут весело, много людей, животных…тут интересно…

Програма відкриття була дуже насичена. Найактивніші читачі змогли  взяти участь в рухливих іграх і конкурсах в компанії аніматорів.  Для тих, хто любить творчість, організатори свята запропонували цікаві майстер-класи.  А тих, хто хотів дізнатися більше про чарівний світ літератури, чекали захоплюючі сюрпризи від дитячих міських бібліотек.

Дарина Вахрушева, читачка

— Даша, н6равится тебе здесь?

— да

— А чем?

— Всем, тем более звери .. Где обедал воробей , в зоопарке у зверей , пообедал я сперва за решеткою у льва, подкрепился у лисицы, у моржа попил водицы, ел морковку у слона, погостил у носорога — отрубей поел немного, побывал я на перу у хвостатых кенгуру, был на праздничном обеде у лохматого медведя , а зубастый крокодил чуть меня не проглотил.

Ольга Тішкова, читачка

— Нравится ли тебе такой формат библиотеки?

— да, там очень много книг, они интересные

 Також від такого формату бібліотеки в захваті не тільки маленькі одесити, a їх батьки.

Маргарита Тішкова, мама юних читачів бібліотеки

Библиотека — это очень ценный источник книг и знаний и я очень рада, что есть и остаются библиотеки , что они не умирают и именно благодаря им устраивают детям такие праздники  и библиотеки очень часто делают конкурсы . Мне это импонирует и нравится , потому что век технологий и дети забывают что такое книга и откуда она пришла к нам. И я двумя руками за такие библиотеки и праздники и большое им спасибо и низкий поклон тем кто работает.

Комментарии закрыты