«Опечатано», «необхідно звільнити приміщення» — такі написи на своєму торговому контейнері кілька днів тому побачив підприємець авторинку «Успіх» Сергій Тимошенко. Вже близько року у нього і у інших торговців триває конфлікт з новою адміністрацією. Бізнесмени побоюються, що на місці «Успіху» будуватимуть торговий центр і вони втратять робочі місця. У зв’язку з цим, вони об’єдналися в організацію «Підприємці ринку Успіх» та 1 червня цього року виграли позов у суді. В даний момент адміністрація ринку подала апеляцію. Директор «Успіху» стверджує, що контейнер опечатали бо Сергій Тимошенко не уклав договір оренди. На місце конфлікту прибула нацполіція, проте ніяких дій здійнено не було і пізніше підприємці і цивільні діячі поїхали до районного відділу.

Сергій Тимошенко, підприємець авторинку «Успіх»

На меня производится таким образом давление. Они от меня требуют отозвать исковое заявление, которое находится в суде. И таким образом развалить этот процесс. Аргументы, они якобы говорят, что со мной не продлен договор. Договор со мной не продлен собственно из-за этого, меня этим и шантажируют. Они специально не продлили со мной договор, чтобы было основание меня опечатать.

Артем Корташов, адвокат

Підприємцям підвищили орендну плату одразу на 200-300%. З тими, хто не хотів цього робити вчиняли, як завжди: відключали електроенергію, робили інші перешкоди. В результаті, більшість підприємців погодились на ці умови, уклали договори і працювали собі. Однак, коли стало відомо, що торгівельний центр буде побудований замість ринку, ринок буде знесений, то низька підприємців об’єдналась і вирішили в суді відстояти свої права. Відповідно, є один позов в Приморському суді, це стосовно дозволу на землевівід, а іншій позов зараз в господарському суді від ГО, він стосується скасування права оренди взагалі на ринок. 

Сергій Родоус, директор авторинку «Успіх»

Некоторая группа лиц создала предприятие в апреле месяце. Путем шантажа, путем разных проведений акций, путем…подговаривали людей, чтобы те не платили аренду, чтоб те вели себя отрицательно к администрации рынка, чтобы завладеть частью недвижимости. Потом отобрать часть установи фонда и вообще отрицательно своими действиями влиять на судьбу рынка.

Комментарии закрыты